Schneider Electric wiodącym dostawcą urządzeń fotowoltaicznych

Na dzisiejszym rynku energii słonecznej ważna jest umiejętność efektywnego tworzenia instalacji oraz oferowania usług w nowych obszarach. Kluczowy element stanowi kompleksowa oferta produktowa obejmująca wszystkie instalacje elektryczne i systemy monitoringu/kontroli, która może zostać wykorzystana globalnie w różnych środowiskach lokalnych. Szczególnym powodzeniem cieszy się stworzona przez Schneider Electric skrzynka PV Box ze stacją konwersji energii, pasująca do wszelkich lokalnych standardów i uwarunkowań.

Schneider Electric wiodącym dostawcą urządzeń fotowoltaicznych

Schneider Electric to jedna z trzech czołowych firm produkujących falowniki fotowoltaiczne - tak wynika z ostatniego badania GTM Research zatytułowanego "Globalny przegląd rynków urządzeń fotowoltaicznych".

Jest to dowód uznania pozycji Schneider Electric, jako wiodącej firmy na rynku konwersji energii słonecznej, stwierdza Laurent Bataille, SVP for the Solar Business w Schneider Electric. Ten ranking wiodących producentów falowników odzwierciedla zmiany zachodzące w sektorze energii słonecznej. Obecnie na decyzje klientów wpływ ma kilka głównych czynników: wiarygodność, możliwości globalne, konkurencyjność i niezawodność rozwiązań.

Rynek energii słonecznej doświadcza gwałtownej fali bankructw i konsolidacji, a jego przedstawiciele martwią się o przyszłość. Dostawcy, którzy mogą zapewnić bezpieczeństwo inwestycji, wnoszą wartość dodaną. Poczucie spokoju i pewności jest kluczowe, a nie każda firma z branży może zagwarantować, że części zamienne czy wsparcie techniczne będą dostępne przez ponad 20 lat cyklu życia instalacji solarnej. Szczególnie cenieni są dostawcy łączący długoterminowe bezpieczeństwo z niezawodnymi projektami, efektywnym procesem produkcyjnym i zintegrowanymi pakietami rozwiązań.

Schneider Electric jest dostawcą urządzeń fotowoltaicznych ze sprawdzonym zasięgiem działań globalnych oraz odpowiednią infrastrukturą i najlepszymi w swojej kategorii rozwiązaniami. Cieszymy się, że możemy być częścią nowej fali energii słonecznej, a ostatnie sukcesy naszych projektów w Tajlandii, Indiach, Kanadzie, Francji i Japonii potwierdzają naszą pozycję jednego z wiodących dostawców na rynku, mówi Laurent Bataille.

W czasach niepewności i wynikającego z niej poszukiwania najbardziej racjonalnych rozwiązań, Schneider Electric zobowiązał się do tworzenia jeszcze lepszych urządzeń.

Niedawno ogłosiliśmy wprowadzenie nowych falowników dla budownictwa mieszkaniowego i handlowego, w wersji Grid-Tie lub Off-Grid (Conext RL, Conext TL w wersji Grid-Tie i Conext SW, Conext XW w opcji Off-Grid). W zakresie działań w sektorze dostawców mediów, ukończyliśmy prace nad zestawem sprzętu działającego na zasadzie "plug & play" z nową gamą skrzynek rozdzielczych, systemem Conext Control SCADA oraz nowymi skrzynkami przyłączeniowymi z falownikami Conext Core XC, oferującymi wydajność na poziomie 98,9%, mówi Laurent Bataille.

źródło: Schneider Electric

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT