Nowy Dyrektor Sprzedaży w Schneider Electric Polska

Sławomir Kubiczek objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży rozwiązań chłodnictwa i klimatyzacji precyzyjnej w Schneider Electric Polska. Będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży rozwiązań marki Schneider Electric, APC oraz Uniflair ze szczególnym uwzględnieniem klimatyzacji precyzyjnej w środowisku IT i przemysłu.

Nowy Dyrektor Sprzedaży w Schneider Electric Polska

Sławomir Kubiczek swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie chłodniczo-klimatyzacyjnej Cooltech, początkowo jako instalator, a później jako przedstawiciel techniczno-handlowy. Po czterech latach przeszedł do firmy Centrum Klima S. A., gdzie przez trzy lata kierował działem klimatyzacji. Sławomir Kubiczek jest absolwentem Politechniki Gdańskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu energetyki wiatrowej.

W najbliższym czasie będę skupiał  się na opracowaniu i realizacji strategii sprzedaży produktów Uniflair na rynku polskim. Firma Uniflair to trzeci na świecie producent kubaturowych systemów chłodzenia precyzyjnego i modułowych podłóg podniesionych dla ośrodków przetwarzania danych i zastosowań telekomunikacyjnych, który został zakupiony przez Schneider Electric w 2011 roku. Dzięki uzupełnieniu naszej oferty o te produkty możemy w sposób kompleksowy zapewnić, optymalne rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych życzeń naszych klientów, powiedział Sławomir Kubiczek, Dyrektor Sprzedaży dla sektora Cooling w Schneider Electric IT Business Polska.

Ponadto do zadań nowego Dyrektora Sprzedaży w Schneider Electric Polska - Sławomira Kubiczka, będzie należało zwiększanie świadomości klientów w zakresie rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną. Niewłaściwie zaprojektowane i źle zarządzane serwerownie powodują dużo strat energii, zużywają jej nawet 30 razy więcej niż potrzeba, aby przechowywać i pracować nad zgromadzonymi w nich danymi. Zastosowanie urządzeń typu "green" pozwala na zredukowanie całościowego zużycia energii w firmie o 20, a nawet 30%.


Sławomir Kubiczek

źródło i zdjęcie: Schneider Electric Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schneider Electric Polska
Schneider Electric Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT