Nowy Dyrektor Sprzedaży w Schneider Electric IT Business

Urszula Fijałkowska od września 2012 r. pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży dla sektora Home & Business Networks w polskim oddziale Schneider Electric. Zastąpiła na tym stanowisku Dariusza Koseskiego, obecnego Wiceprezesa Schneider Electric.

Nowy Dyrektor Sprzedaży w Schneider Electric IT Business

Od listopada 2001 do lipca 2012 r. Urszula Fijałkowska związana była z firmą ACCO Polska Sp. z o.o., gdzie kolejno obejmowała stanowiska: Key Account Managera, National Key Managera, Account Managera Kensington, Sales Managera Kensington Poland. Przez ostatnie dwa i pół roku pełniła funkcję Sales Managera Eastern Europe Computer Channel.

Podczas współpracy z firmą ACCO Polska Sp. z o.o jej głównym zadaniem był rozwój marki Kensington w Polsce i regionie. Współpracowała z największymi dystrybutorami IT.

Urszula Fijałkowska
Dyrektora Sprzedaży
Schneider Electric IT Business

Ukończyła podyplomowe studia Master of Business Administration (MBA) w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W Schneider Electric będzie pełnić funkcję Dyrektora Sprzedaży dla sektora Home & Business Networks, a do jej zadań należeć będzie między innymi współpraca z dystrybucją IT oraz rozwój sieci partnerskiej. Będzie także odpowiedzialna za walkę z szarym kanałem, który staje się coraz większym problemem dotyczącym  branży IT nie tylko na polskim rynku, ale również w całej Europie.

źródło i zdjęcie: Schneider Electric

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schneider Electric Polska
Schneider Electric Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT