Schneider Electric ma nowego prezesa w Polsce

Jacek Łukaszewski został nowym prezesem zarządu Schneider Electric w Polsce. Firma obecna na rynku od 1836 roku, stała się światowym ekspertem z zakresu zarządzania energią elektryczną.

Schneider Electric ma nowego prezesa w Polsce

Nowym prezesem zarządu Schneider Electric w Polsce został Jacek Łukaszewski, dotychczasowy wiceprezes Schneider Electric Buildings Business na Europę Wschodnią.

Jacek Łukaszewski rozpoczął pracę w Schneider Electric w 2002 r. i ma długoletnie doświadczenie w branży systemów zasilania, sterowania i zabezpieczeń w budynkach. Praktycznie zarządzał sprzedażą produktów i rozwiązań B2B zarówno przez sieć dystrybucji jak bezpośrednią sprzedażą usług i rozwiązań na rynkach inwestycyjnych. W swojej nowej roli Jacek Łukaszewski będzie odpowiedzialny za rozwój wszystkich biznesów Schneider Electric w Polsce.

"Zdaję sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie, ale jednocześnie szansa na konsekwentne budowanie pozycji Schneider Electric w naszym kraju. Jestem przekonany, że nasze zaangażowanie na rzecz rozwoju technologii i podnoszenia jakości rozwiązań i usług dla obecnych i przyszłych klientów oraz kompleksowa oferta w zakresie produktów pozwolą nam umocnić naszą pozycję na rynku" podkreśla Jacek Łukaszewski, który jest absolwentem Politechniki Gdańskiej oraz programu MBA prowadzonego wspólnie przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois at Urbana-Champaign.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Schneider Electric, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Schneider Electric

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Schneider Electric Polska
Schneider Electric Polska
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT