Ciepło w najpiękniejszej formie

Prezentujemy Państwu ofertę wkładów kominkowych oraz pieców wolno stojących marki AUSTROFLAMM, produktów wyróżniających się nie tylko wzornictwem, ale i techniką palenia. Produktów spełniających najbardziej rygorystyczne normy ochrony środowiska.

Ciepło w najpiękniejszej formie

Wkłady kominkowe otrzymały pierwszą nagrodę w konkursie "Hagos Ecology Prize" Ministerstwa Środowiska w Niemczech za produkt ekologiczny w kategorii wkłady kominkowe.

Kreatywność i innowacyjność produktów Austroflamm

Austroflamm pozwoliła stworzyć najbardziej wszechstronne piece wolno stojące, których przykładem są TRIA, Pi, VOGUE czy cała seria Irony, a także najbardziej nowoczesne wkłady kominkowe. Zastosowanie wnętrza ceramicznego KERAMOTT, opatentowanego przez Austroflamm, pozwoliło na stworzenie czystego wnętrza z przepiękną wizją ognia oraz osiągnięcie wysokiej temperatury spalania.

Produkty Austroflamm to również najszczelniejsze urządzenia grzewcze, i co za tym idzie, najefektywniej spalające drewno i najlepiej produkujące ciepło. Przy standardowym systemie podłączenia powietrza
z zewnątrz oferujemy najprostszą i najbardziej precyzyjną regulację pracy pieca. We wszystkich naszych urządzeniach uzyskujemy wydajność powyżej 78%.

Oprócz starań o przekazanie najpiękniejszych doznań, jakie daje palące się drewno, staramy się o to, aby ciepło, które uzyskujemy z kominka czy z pieca wolno stojącego, jak najdłużej zachować w naszych domach. Dlatego też we wkładach kominkowych oraz piecach wolno stojących w opcji można zastosować materiały kumulującą energię grzewczą: HMS, ASM RING.

Efektywność takich zastosowań powala uzyskać nawet dziewięciogodzinny okres oddawania ciepła po wygaśnięciu paleniska.

 

AUSTROFLAMM POLSKA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT