PRODUCENCI
Grupa Burkietowicz
ul.Kaliska 47, 63-430  Odolanów
tel. 62 733 39 67

Doświadczenie i technologia

Trafiliście Państwo do firmy, która profesjonalnie obsługuje inwestycje w zakresie konstrukcji drewnianych. Wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej w połączeniu z najnowszymi technologiami projektowania i produkcji konstrukcji z drewna potwierdzają trafność wyboru. Od 1895 roku, dbamy o pozycję zaufanego dostawcy drewna budowlanego i drewnianych elementów dekoracyjnych. Pracujemy dla Klienta, dostarczmy najwyższej jakości produkty i promujemy drewno jako doskonałe rozwiązanie XXI wieku.

Nasz sukces zakorzeniony jest w wieloletniej tradycji, doświadczeniu, rozwoju parku maszynowego, otwartej komunikacji oraz w szybkim dostosowaniu się do potrzeb Klienta.

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy liderem w produkcji prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna w Polsce. W 2002 roku połączyliśmy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej z technologią Mitek®. Tak powstała Grupa Burkietowicz. Projektujemy, produkujemy i montujemy konstrukcje z drewna. Kreujemy rozwiązania dla budownictwa jednorodzinnego, dla obiektów przemysłowych i rolniczych. Ustawiczny rozwój kadry i inwestycje+ w park maszynowy pozwala kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby rynku, zredukować czas realizacji przedsięwzięcia i obniżyć jego koszty.

Pragniemy, by Klient z pełnym przekonaniem korzystał z naszych usług, dlatego oferujemy wiedzę, technologię i doświadczenie.

Wszelkie komponenty stosowane w produkcji i montażu wiązarów posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i aprobaty. Ponadto gotowy produkt poddawany jest stałej kontroli. Potwierdzeniem prowadzonej przez Grupę Burkietowicz polityki jest Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji nr 1020-CPD-07 00 37 637 a wyrób spółka cechuje znakiem CE. Producent spełnia wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności i wyrób posiada właściwości użytkowe opisane w Europejskiej Aprobacie Technicznej EN 14250:2004.

Grupa Burkietowicz współpracuje z Pracowniami Projektowymi. Adoptujemy gotowe projekty i przedstawiamy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne w oparciu o technologię Mitek. W ten sposób Klient kupujący projekt gotowy ma możliwość uzyskania gotowego projektu na konstrukcję dachu z wiązarów produkowanych w technologii Mitek przez zakład Grupy Burkietowicz. Zapraszamy inwestorów indywidualnych, firmy budowlane i developerów do współpracy.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT