XXI Dni Odolanowa – ZAPRASZAMY!

Najlepsi pomagają najlepszym! Profesjonalne pokazy boksu i kickboxing’u zawodników wspieranych przez Wiązary Burkietowicz już w najbliższą sobotę!

XXI Dni Odolanowa – ZAPRASZAMY!

Wspierani przez nas młodzi mistrzowie klubu ZLS Tarchalanka wystąpią dla Was podczas XXI Dni Odolanowa! Zapraszamy w najbliższą sobotę, już 27 lipca na pokazy walk boksu i kickboxingu! Chcesz przeżyć niesamowite emocje podczas pokazu walk mistrzów? Kilka walk = moc niezapomnianych wrażeń!

Przyjedź i poczuj siłę emanującą z ringów! W programie zaplanowane zostały dwie walki bokserskie w kategorii wagowej powyżej 94 kg oraz poniżej 70 kg. Dodatkowo – przewidziany jest pokaz czterech walk kickboxerów w formule full-contact z udziałem m.in. aktualnego Wicemistrza Polski Juniorów w wadze do 51 kg – Macieja Szyszki (LZS Tarchalanka),

Wiceistrza Polski w wadze do 67 kg Miłosza Fluder (LZS Tarchalanka) oraz Łukasza Sroki (LZS Tarchalanka). Zawodnicy wspierani przez firmę Wiązary Burkietowicz staną do walki z BKB Zietek Team Brzeziny oraz zawodnikami KBC Raszków. XXI Dni Odolanowa – ZAPRASZAMY! do odwiedzenia ringu przy samej estradzie!

źródło i zdjęcie: Wiązary Burkietowicz

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT