Jakie wyzwania czekają budownictwo drewniane w Polsce?

Jakie wątpliwości i pytania pojawiają się w głowie klienta na myśl o budownictwie drewnianym szkieletowym? Potrzeby i oczekiwania naszych partnerów wobec współpracy – firm, które dopiero zaczynają lub już z powodzeniem działają na rynku prefabrykowanego budownictwa drewnianego.

Jakie wyzwania czekają budownictwo drewniane w Polsce?

O te oraz inne kwestie zapytaliśmy naszych partnerów –  uczestników zeszłotygodniowego spotkania w siedzibie naszej firmy. Jak wiemy, informacje najlepiej zdobywać u źródła, stąd potrzeba osobistego spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń.

Jednym z naszych głównych firmowych założeń jest budowa sieci współpracy opartej na wzajemnym wsparciu w rozwoju biznesu. Ponadto stawianie na partnerskie relacje, wymianę wiedzy i dzielenie się nią z naszymi partnerami.

Nowoczesne technologie

Takie spotkania, to również okazja do lepszego poznania się. Nasi goście mieli okazję zwiedzić nasz park technologiczny, zobaczyć nowobudowaną halę do prefabrykacji elementów drewnianych domów szkieletowych czy posłuchać o korzyściach płynących z przyjętych przez nas rozwiązań technologicznych.

Grupa Burkietowicz - partnerzy

Wood Complex https://www.woodcomplex.pl , Harmony House https://harmonyhouse.com.pl i Energo Domy https://energo-domy.pl/kontakt - dziękujemy za poświęcony czas. Okazja do osobistego spotkania się i rozmowy w wami jest dla nas cennym doświadczeniem. To także nieocenione źródło wiedzy, którą wykorzystamy, aby być dla Was jeszcze bardziej wartościowym partnerem w biznesie. Budownictwo drewniane to nasza wspólna droga do rozwoju.


źródło i zdjęcia: Grupa Burkietowicz

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT