Montaż dachu w 2 dni z firmą Wiązary Burkietowicz

Wiązary dachowe są niezwykle popularne w budowach domów jednorodzinnych. Firma Wiązary Burkietowicz ma w swoim portfolio produkty, które można stosować w realizacji różnych konstrukcji dachowych.

Montaż dachu w 2 dni z firmą Wiązary Burkietowicz

Ofertę firmy Wiązary Burkietowicz charakteryzują:

  • Projektowanie, wycena, doradztwo techniczne, produkcja i montaż z jednej ręki.
  • Zastąpienie ciężkiego i kosztownego stropu betonowego konstrukcja lekką z drewna.
  • Otwarta przestrzeń na poddaszu bez słupów podporowych.
  • Eliminacja zbędnych fundamentów ścian nośnych i pełna dowolność aranżacji wnętrza na parterze.
  • Szybki i precyzyjny montaż

Przekazując parametry techniczne dotyczące rodzaju planowanego poddasza, rodzaju pokrycia oraz ocieplenia, a także lokalizacji budowy konstruktorzy doradzą, zaprojektują i wycenią koszty.

MONTAŻ DACHU TYPU BUNGALOW

W przypadku planowanej budowy typu „bungalow" mamy możliwości znaczącego „odchudzenia" kosztów inwestycji. Podstawową zaletą jest eliminacja kosztownego i ciężkiego stropu betonowego. Wówczas dolny pas wiązara stanowi strop i jednocześnie sufit.

Wyeliminowanie stropu oznacza jednocześnie lżejsze ściany nośne, a tym samym tańsze fundamenty budynku. Rozpiętość konstrukcji do 30 mb bez konieczności stosowania podpór pośrednich oznacza kolejne wyeliminowanie kosztów.

Wiązary na domy typu bungalow.

Rozwiązania takie będą bardzo ekonomiczne a zarazem szybkie w realizacji. Montaż takich konstrukcji zabiera około 2 dni.

ATTYKA I MANSARDA, CZYLI WIĄZARY Z PODDASZEM UŻYTKOWYM

Zakładając w projekcie maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej na poddaszu, warto od samego początku skorzystać z doradztwa technicznego konstruktorów.

Konstrukcje attykowe pozwalają na wygospodarowanie powierzchni użytkowej na poddaszu wolnej od słupów podporowych, dając przestrzeń do dowolnego zagospodarowania.

Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zastąpienia ciężkiego i kosztownego stropu betonowego pasem dolnym wiązara. Belki dolnego pasa wiązarów stanowią konstrukcję podłogi na poddaszu i jednocześnie sufitu na parterze. Wyeliminowane i zaoszczędzone w ten sposób koszty stropu betonowego znacznie obniżają koszty budowy.

Konstrukcje attykowe firmy Wiązary Burkietowicz.

MONTAŻ WIĄZARA MANSARDOWEGO JAKO NADBUDOWY DACHU PŁASKIEGO

W architekturze drugiej połowy XX wieku dominowały budynki jednorodzinne i wielorodzinne z płaskim dachem z konstrukcji żelbetowej.

Przy wykorzystaniu technologii MiTek można nadbudować dach płaski konstrukcją mansardową lub attykową.

Mansarda jako nadbudowa dachu płaskiego.

W ten sposób wygenerujemy dodatkowa kondygnację i przestrzeń użytkową pozbawioną słupów podporowych. Jest to bardzo ekonomiczne, ale przede wszystkim szybkie rozwiązanie, co jest szczególnie istotne przy rozbudowach.

KONSTRUKCJE NA DACHY PŁASKIE I ŁUKOWE

Płaskie dachy to obraz nowoczesnej architektury. Wizje projektanta dotyczące kształtu dachu realizujemy dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania i bogatemu doświadczeniu konstruktorów.

Zarówno dachy w kształcie łukowym, jak i płaskie mogą zostać zaprojektowane, wykonane oraz zmontowane przez Wiązary Burkietowicz. Jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia projektantów, ich wizja i koncepcja wyglądu oraz kształtu dachu.

Konstrukcje na dachy płaskie i łukowe firmy Wiązary Burkietowicz.

Źródło i zdjęcia: Wiązary Burkietowicz

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT