Wiązary Burkietowicz wprowadzają program partnerski

Firma Wiązary Burkietowicz - lider w produkcji prefabrykowanych konstrukcji dachowych - przygotowała dla swoich klientów program partnerski, który niesie za sobą szereg korzyści, a przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. O tym, na czym polega wspomniany program mówi Marcin Burkietowicz.

Wiązary Burkietowicz wprowadzają program partnerski

Program partnerski 3-2-1 Dach został opracowany z myślą o fachowcach branży dekarskiej - dekarzach, cieślach oraz pracownikach firm budowlanych. Elementy programu przygotowano w taki sposób, by był on atrakcyjny i korzystny dla każdego z jego uczestników. Program został podzielony na trzy główne poziomy: brązowy, srebrny oraz złoty, a dla wyjątkowo aktywnych użytkowników zarezerwowano poziom platynowy. To, do którego należymy, jest ściśle związane z wielkością składanych zamówień. System premiowy obowiązuje od minimum trzech konstrukcji w technologii MiTek® do własnego montażu lub trzech prefabrykowanych konstrukcji ciesielskich.

Uczestnicy programu, którzy skorzystają z promocji i złożą zamówienie, mają gwarantowany rabat obejmujący nie tylko materiał, ale i jego obróbkę. Ponadto każda osoba może ubiegać się o status platynowy, który wiąże się z dodatkowymi nagrodami - tłumaczy Marcin Burkietowicz z firmy Wiązary Burkietowicz.

Program obejmuje zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne, czy obiekty rolnicze.

Cenimy sobie naszych klientów, chcemy dać im możliwość realnego oszczędzania kosztów oraz czasu. Dlatego usługa jest kompleksowa: począwszy od projektu konstrukcji, po transport i rozładunek zamówienia. Choć wychodzimy z założenia, że zawsze należy mierzyć wysoko (stąd ściśle określony pułap, od jakiego możesz przynależeć do programu), to sam uczestnik narzuca sobie tempo rozwoju. - dodaje Marcin Burkietowicz.

źródło: materiały prasowe Wiązary Burkietowicz

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT