Prefabrykowane wiązary MiTek Industries w projektach pracowni "Studio Z500"

Firma MiTek Industries Polska Sp. z o.o. podjęła współpracę ze Studiem Z500. Dzięki temu nabywcy projektów tej pracowni będą mieli możliwość zastosowania w swoich inwestycjach nowoczesnych, prefabrykowanych konstrukcji dachowych z drewna.

Prefabrykowane wiązary MiTek Industries w projektach pracowni "Studio Z500"

MiTek od lat postrzegany jest jako światowy lider w dziedzinie prefabrykacji wiązarów z użyciem płytek kolczastych. Na polskim rynku firma jest obecna od stycznia 2001 r. Polskie przedstawicielstwo MiTek ma swoją siedzibę w Legnicy. Znajduje się tam magazyn płytek kolczastych i okuć ciesielskich. W siedzibie firmy działa również biuro projektowe.

Transport wiązarów prefabrykowanych MiTekPrefabrykowane wiązary MiTek Industries w projektach pracowni "Studio Z500" będą pojawiały się sukcesywnie. Według firmy MiTek, drewniane konstrukcje dachowe w technologii płytek kolczastych są właściwą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Wiązary pozwalają na zredukowanie kosztów przez wyeliminowanie betonowego stropu oraz wewnętrznych ścian nośnych. Dokładny koszt konstrukcji jest znany przed jej zmontowaniem. W domach typu "bungalow" możliwe jest wygospodarowanie strychu.

Konstrukcja dachu - wiązary prefabrykowane MiTekDużą zaletą prefabrykowanych wiązarów jest szybkość montażu, która zwykle nie przekracza dwóch dni. Producent udziela na swoje konstrukcje odpowiednich gwarancji.

Koncern MiTek Industries zatrudnia na świecie ponad 1000 osób, w tym ponad 100 inżynierów-konstruktorów i ponad 80 programistów. Od sierpnia 2001 r. właścicielem firmy jest holding Berkshire Hathaway, którego głównym udziałowcem i prezesem jest amerykański finansista Warren Buffet, numer 1 na liście "100 najbogatszych ludzi świata" magazynu "Forbes".

Pracownia "Studio Z500" tworzy atrakcyjne projekty funkcjonalnych domów mieszkalnych. Zapewnia profesjonalny i kompleksowy serwis oraz pakiet dodatkowych usług w czasie całego cyklu realizacji inwestycji oraz po wybudowaniu danego obiektu.

Projekty pracowni "Studio Z500" można obejrzeć i zamówić w serwisie wybieramydom.pl

źródło i zdjęcia: MiTek Industries Polska Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT