Firma Wiązary Burkietowicz otrzymała 2 wyróżnienia na gali Diamentów Forbesa

9 kwietnia 2015 w poznańskim Hotelu Andersia odbyła się wielkopolska gala Diamentów Forbesa. Firma Wiązary Burkietowicz wyróżniona została w aż dwóch kategoriach. Pierwszą nagrodę - Diament Forbesa - firma Wiązary Burkietowicz otrzymała w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln PLN. Drugie wyróżnienie to e-Diament Forbes&Biznes.pl, przyznawane za najlepszą stronę internetową.

Firma Wiązary Burkietowicz otrzymała 2 wyróżnienia na gali Diamentów Forbesa

Strona wiazary.pl zdobyła główną nagrodę - "za dowód na to, że firma z ponad stuletnią tradycją potrafi odnaleźć się w XXI wieku".

Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, których przychody ze sprzedaży wyniosły powyżej 5 mln złotych. Wyróżnienia trafiają do przedsiębiorstw, które są także rentowne, nie zalegają z płatnościami oraz legitymują się wysoką płynnością bieżącą.

Z kolei e-Diament Forbes&Biznes.pl to wyróżnienie mające na celu wyłonić najlepiej skonstruowane strony korporacyjne. Oceniane są m.in. nowoczesna prezentacja produktów, funkcjonalność serwisu, zastosowanie e-rozwiązań, czy kompletna, wyczerpująca informacja o firmie. Wiazary.pl to najlepsza strona korporacyjna z województwa wielkopolskiego.

Obydwa wyróżnienia w imieniu firmy odebrał PanTomasz Nieruchalski, dyrektor handlowy Wiązarów Burkietowicz.

źródło i zdjęcia: Wiązary Burkietowicz

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT