Zalety automatycznych zsypów na pranie

Automatyczny zsyp na pranie to nowoczesny i bezpieczny sposób na przesłanie brudnych ubrań do dowolnego miejsca w domu. Może działać i w górę i w dół, dlatego można go stosować w wielopiętrowych budynkach. Jakie są pozostałe zalety automatycznych zsypów na pranie?

Zalety automatycznych zsypów na pranie

W jaki sposób działa system Laundy Jet?

Zsyp na pranie Laundry Jet to system działający pod pewnymi względami podobnie jak odkurzacze centralne. Wbudowany w ścianę, ma ułatwiać życie. Pozwala na szybkie przesyłanie brudnych ubrań, ręczników, pościeli itp. bezpośrednio do pralni (zarówno w pionie jak i poziomie), co gwarantuje oszczędność czasu. Co ważne, to, jak rozbudowany jest taki system można dopasować do swoich potrzeb.

  • Dlatego też w małych domach najczęściej sprawdzi się model Laundry Jet Eco zawierający do trzech portów.
  • Natomiast Laundry Jet Industrie lub Laundry JET PRO to warianty do średnich i większych domów oraz hoteli, pensjonatów i innych budynków tego rodzaju ‑ dzięki modułowej budowie, w której zakres może wchodzić dowolna liczba wejść.
  • Warto również zwrócić uwagę na urządzenie Laundry Jet Return Unit, które pozwala na odsyłanie prania w wybrane miejsce z powrotem. 
Prezentacja działania automatycznego zsypu na pranie Laundy Jet

Zsyp automatyczny a klasyczny - porównanie

Większość z nas doskonale kojarzy zsypy przeznaczone na pranie, które często można dostrzec zwłaszcza w amerykańskich filmach i serialach. Tak naprawdę są to jednak zwykłe zsypy działające tylko i wyłącznie w pionie, których nie można montować w domach parterowych. Dają one także ograniczone możliwości jeśli chodzi o rozmieszczenie wejść, przez co nie są tak funkcjonalne.

Dokładnie tym różnią się od automatycznych zsypów takich jak Laundry Jet, które działają równie wydajnie także w poziomie. Właśnie dzięki temu można je zamontować także w domach parterowych, które w tej chwili są bardzo popularne. Nowoczesne projekty domów to bowiem często niskie, ale duże domy ‑ jeśli właśnie taki dom posiadasz, nie musisz już nosić prania przez cały dom do pralni ‑ automatyczny zsyp zrobi to za Ciebie! Taki automatyczny system to również wariant nowoczesny i inteligentny, który można rozmieścić niemalże w każdym zakątku domu, zgodnie ze swoimi potrzebami i bez żadnych ograniczeń. Jest to więc rozwiązanie na miarę XXI wieku, działające inteligentnie i niezawodnie. Zachwyceni będą nie tylko gadżeciarze i fani technologii.

Porównanie budowy klasycznego zsypu na pranie z Laundy Jet
Porównanie budowy klasycznego zsypu na pranie z Laundy Jet fot. ECOMAX

Najważniejsze zalety automatycznych zsypów na pranie Laundry Jet

Jeśli chodzi o zalety automatycznego zsypu na pranie to jest to przede wszystkim rozwiązanie nowoczesne i bardzo wygodne w użytkowaniu, które może stanowić element inteligentnego domu. Nic dziwnego ‑ ubrania oraz poszewki są dzięki niemu od razu transportowane do pralni, co pozwala na zaoszczędzenie nawet do 90 proc. czasu poświęcanego na takie czynności. To także wygodne rozwiązanie dla osób chorych lub starszych, które mają trudności jeśli chodzi o samodzielne przemieszczanie się.

Kolejne zalety automatycznych zsypów na pranie to wydajność i funkcjonalność. Sprawdzają się bowiem nie tylko do transportowania odzieży, ale nawet ręczników z grubszych tkanin, prześcieradeł oraz lekkich koców, a wszystko to nie tylko w pionie, ale i w poziomie. Dzięki temu są naprawdę praktyczne w użytkowaniu i docenią je wszystkie osoby, dla których czynności związane z praniem są szczególnie uciążliwe.

Kanał przesyłowy systemu Laundry Jet fot. ECOMAX

Nie można zapomnieć też o wyglądzie. Laundry Jet został zaprojektowany tak, aby prezentować się nowocześnie i estetycznie, nawet bez zabudowy. Istnieje jednak możliwość umieszczenia modułu w meblach, co sprawia, że staje się on zupełnie niewidoczny i sprawdza się niezależnie od stylistyki, w której urządzono wnętrze. Kolejną bardzo ważną zaletą automatycznego zsypu na pranie jest to, że pozwala brać udział w codziennych porządkach także dzieciom. System jest bowiem na tyle bezpieczny, że mogą one samodzielnie z niego korzystać (oczywiście młodsze pod kontrolą opiekunów), wrzucając swoją zabrudzoną odzież. Dzięki temu najmłodsi szybciej uczą się porządku, ale także zdejmują część obowiązków związanych z gromadzeniem ubrań do prania ze swoich rodziców.

źródło i zdjęcia: ECOMAX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT