Tecno Prime - odkurzacze centralne połączone z internetem

Witaj w erze nowoczesnego sprzątania! Poznaj Tecno Prime – rewolucyjne odkurzacze centralne, które nie tylko radzą sobie z każdym rodzajem zanieczyszczenia, ale również oferują możliwość pełnej kontroli i zarządzania za pomocą internetowej aplikacji Air Cloud.

Tecno Prime - odkurzacze centralne połączone z internetem

Tecno Prime to znacznie więcej niż zwykłe sprzątanie; to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko czystość, ale także zdrowe powietrze w Twoim domu.

Oferowane w czterech rozmiarach, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i powierzchni, odkurzacze te wyróżniają się zaawansowaną technologią filtracji i możliwością zdalnego monitorowania stanu urządzenia.

Bez względu na to, czy potrzebujesz zaplanować rutynową konserwację, czy sprawdzić zużycie filtra, Tecno Prime oferuje wyjątkową efektywność i komfort użytkowania.

Poznaj, jak odkurzacz centralny może zmienić obowiązki domowe w czystą przyjemność i skorzystaj z bieżącej promocji – podwójny zestaw sprzątający za jedną złotówkę. Czystość nigdy nie była tak łatwa i tak inteligentna!

Model Tecno Prime jest dostępny w czterech rozmiarach, dostosowanych do różnych powierzchni sprzątania: Tecno Prime 150, 250, 350 i 450. Z uwagi na fakt, że spędzamy około 90% czasu w pomieszczeniach, które często stają się siedliskami kurzu i alergenów, takich jak roztocza, Tecno Prime stanowi skuteczną broń w ich eliminacji.

Dzięki możliwości połączenia z aplikacją Air Cloud na telefonie, użytkownik może nie tylko kontrolować stan urządzenia, ale również planować konserwacje, monitorować zużycie filtra lub poziom zapełnienia zbiornika na zanieczyszczenia oraz przeprowadzać zdalne diagnostyki.

Podobnie jak inne modele marki Sistem Air, Tecno Prime jest wyposażony w system łagodnego startu silnika, co znacząco wydłuża jego żywotność.

Dodatkowo, innowacyjny system podwójnej filtracji, separacja cykloniczna i stosowanie stożkowego elektrofiltra HEPA o właściwościach elektrostatycznych sprawiają, że zanieczyszczenia efektywnie osiadają w zbiorniku, nie zakłócając pracy silnika. To zapewnia niezmienną moc odkurzania oraz długotrwałe użytkowanie.

Dzięki Tecno Prime, oferowanemu przez aeroVac, sprzątanie staje się prawdziwą przyjemnością, a Twój dom zyskuje blask jak nigdy dotąd.

A teraz w promocji podwójny zestaw sprzątający za 1 zł. Skorzystaj!


Źródło i zdjęcia: aeroVac

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT