Jak wybrać system centralnego odkurzania?

Wybór i zakup odkurzacza to temat bliski niemalże każdemu. W dobie nowoczesnych wnętrz czynnikiem decydującym o jego zakupie są już nie tylko parametry techniczne, ale także możliwość estetycznego przechowywania nowego sprzętu.

Jak wybrać system centralnego odkurzania?

Wybór centralnego odkurzania

Samodzielny wybór modelu oraz producenta urządzenia, które ma nam służyć przez wiele lat, nie należy do najłatwiejszych – zwłaszcza dla laika.

Wszystkie te nurtujące kwestie zostały wzięte pod uwagę przez Ecomax, firmę z wieloletnim doświadczeniem nabytym dzięki współpracy z wiodącymi producentami odkurzaczy centralnych. Oferta podzielona jest na kilka serii, dzięki czemu, klienci mają możliwość spersonalizowania urządzenia

Segment IZZY

Przeznaczony dla posiadaczy mniejszych bądź większych gospodarstw domowych. Każdą jednostkę budują najnowocześniejsze i najsolidniejsze elementy. Prezentowana seria oferuje modele odkurzaczy cyklonicznych, charakteryzujących się niezwykle wysoką wydajnością komponentów, a także łatwym montażem.

Dodatkowym atutem serii IZZY jest filtr z nanosrebra, który gwarantuje maksymalne wydłużenie pracy jednostki bez konieczności jego oczyszczania. Opcja „filtr + worek do higienicznego opróżniania” jest natomiast niezwykle przydatnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki takiemu zastosowaniu nie występuje bezpośrednia ingerencja w opróżnianie zbiornika, ponieważ wyrzucamy worek wraz z zawartością.

Odkurzacz centralny Izzy

Model V MAX

Centralna V MAX od Aspilusa Portugalia wykorzystuje siłę pełnego cyklonu i odseparowuje zanieczyszczenia bez konieczności stosowania tradycyjnego filtra. Komora silnika jest wygłuszona w taki sposób że przy zastosowaniu, w niej tylko dużych silników by passowych starego typu, pracuje prawie tak cicho jak jednostki z nowymi silnikami przepływowymi, które są ciche ale nie długowieczne.

Dzięki mikrokontrolerowi w odkurzaczu i płytce informacyjnej na rączce węża odkurzacz informuje nas na bieżąco o: konieczności wymiany szczotek silnika, napełnieniu zbiornika, przegrzaniu silnika – serwisie, dodatkowo płynna regulacja mocy silnika.

Odkurzacz centralny V Max

Aqua Matic i jej możliwości

To seria, która usatysfakcjonuje użytkowników ceniących sobie wygodę sprzątania. Oferowane modele nie wymagają opróżniania zbiornika, ponieważ wszystkie zanieczyszczenia są usuwane automatycznie wprost do odpływu kanalizacyjnego. Sprawia to, że odkurzacz nie musi być w ogóle otwierany.

Posiadacz zyskuje więcej wolnego czasu oraz większą wydajność systemu filtrującego. Nowoczesne, praktycznie bezobsługowe urządzenia minimalizują kontakt z drażniącym kurzem. Dzięki Aqua Matic sprzątanie nie będzie przykrym obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością. Kolejną zaletą serii jest funkcja separacji wodnej, gwarantująca brak jakichkolwiek spadków mocy przez cały czas funkcjonowania jednostki.

Odkurzacz centralny Aqua Matic

Wybór odkurzacza centralnego to jednak nie tylko duża moc i komfort użytkowania, jaki daje nam możliwość rzadkiej zmiany filtra, ale przede wszystkim technologia Hide-a- Hose umożliwiająca sprzątnięcie dużej powierzchni bez noszenia za sobą ciężkiego i mało wydajnego sprzętu.

Sprawia to, że jego posiadacz zostaje uwolniony od dźwigania, co odciąża jego kręgosłup, a także w dużej mierze skraca czas sprzątania. Zaletą jest również długi wąż, który możemy ukryć w dyskretnym ściennym gniazdku – zapewnia to duży zasięg i możliwość dotarcia do najtrudniej dostępnych zakamarków.

Współpraca z firmą Ecomax gwarantuje nie tylko spersonalizowaną pomoc techniczną, ale również produkty najwyższej jakości, szybką realizację zamówienia wraz z profesjonalnym doradztwem odnośnie montażu (również w zakresie systemu Hide-a-Hose) oraz fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierz komfort użytkowania wraz z wysoką skutecznością na długie lata.

 Źródło i zdjęcia: ECOMAX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT