PRODUCENCI
Rigips – Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. Z o.o
ul.Cybernetyki 9, 02-677  Warszawa
tel. biuro: 22 457 14 57, doradcy techniczni: 800 163 121

Rigips istnieje na polskim rynku od 1998 roku, zajmuje się produkcją płyt gipsowo - kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów oraz elementów zabudowy poddaszy. Rigips, jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę Rigimetr PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż.

Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile Ultrastil, które dzięki specjalnym ryflowaniom są o ponad 50% sztywniejsze i bardziej wytrzymałe, niż zwykłe standardowe profile.

Rigips posiada nowoczesną fabrykę produkcji płyt gipsowo - kartonowych w Pińczowie. Produkcja w Fabryce Rigips - Stawiany zawsze odbywa się z uwzględnieniem wymogów w zakresie ochrony środowiska a płyty marki Rigips produkowane są z naturalnego kamienia.

Rigips posiada sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Firma uruchomiła program Partner Rigips, do którego należą starannie wyselekcjonowane hurtownie materiałów budowlanych oferujące kompletną ofertę produktów i systemów Rigips, profesjonalną obsługę każdej inwestycji (serwis techniczny, doradztwo, logistyka) oraz bezpieczne zakupy - każdy produkt oferowany przez Partnera Rigips posiada niezbędne atesty i aprobaty.

Firma zainicjowała również program skierowany do wszystkich firm budowlanych, zajmujących się wykonywaniem ścian, sufitów, poddaszy i innych w technologii gipsowo-kartonowej z wykorzystaniem systemów RIGIPS. Przedsiębiorstwa kooperujące z Rigips mogą wstąpić do elitarnego Klubu Licencjonowanych Wykonawców, skupiającego firmy świadczące usługi wykonawcze na najwyższym, gwarantowanym przez firmę poziomie.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT