Masa szpachlowa RIGIPS ProMix Finish Plus

Masa RIGIPS ProMix Finish Plus przeznaczona jest do wykończeń wnętrz. Jej najważniejszymi cechami są jakość i wydajność. Jest to produkt przeznaczony zarówno dla osób remontujących amatorsko, jak i dla profesjonalistów.

Masa szpachlowa RIGIPS ProMix Finish Plus

Przed aplikacją masy RIGIPS ProMix Finish Plus, istotne jest solidne przygotowanie powierzchni. W przypadku płyty gipsowo-kartonowej, krawędzie PRO są spoinowane
przy pomocy masy konstrukcyjnej RIGIPS VARIO oraz taśmy zbrojącej z włókna szklanego, tak zwanej fizeliny.

Dzięki takiemu podejściu eliminowane jest ryzyko pęknięć w czasie użytkowania, a powierzchnia jest gotowa na szpachlowanie do kolejnych poziomów.

Gdy mamy do czynienia z finalną aplikacją masy RIGIPS ProMix Finish Plus, zauważamy jej wszechstronność w metodach aplikacji. W zależności od warunków panujących na budowie oraz umiejętności manualnych można ją nakładać różnymi metodami: natryskowo za pomocą agregatu szpachlarskiego, boksem lub wałkiem.

Szpachlowanie powierzchni agregatem i masą RIGIPS ProMix Finish Plus to gwarancja szybkiej i efektywnej aplikacji na dużych powierzchniach. Unikalna formuła na bazie polimerów nadaje produktowi idealną lepkość która eliminuje ryzyko zapychania wylotów dysz oraz spływania z powierzchni pionowych czy kapania z sufitów.

Takie podejście przyspiesza pracę i gwarantuje idealnie gładką powierzchnię bez względu na podłoże.

Rigips ProMix Finish Plus - gotowa masa szpachlowa do wykonywania wykończeń w standardzie Q2-Q4.

Masa RIGIPS ProMix Finish Plus jest idealnie skomponowana do aplikacji boksem. Jej odpowiednia konsystencja sprawia, że rozprowadzanie masy jest niezwykle proste. Co ważniejsze, pozwala na równomierną aplikację, redukując zużycie produktu i ograniczając konieczność szlifowania. Optymalny czas utwardzania pozwala na ewentualne poprawki.

W rezultacie otrzymujemy gładką powierzchnię w żądanym standardzie wykończenia. Istotną cechą tej masy jest jej stabilność, która umożliwia szlifowanie nawet po dłuższym czasie od nałożenia.

Nie każdy jednak wybierze agregat lub boks. Dla tych, którzy wolą wałek, masa RIGIPS ProMix Finish Plus jest równie atrakcyjnym rozwiązaniem. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi wiadra, wałek może być z łatwością zatapiany w masie.

 

Dla uzyskania wymaganego poziomu szpachlowania, wystarczy równomiernie rozprowadzić masę i wygładzić ją piórem. Do masy można ewentualnie dodać do 1% wody dla idealnej konsystencji. Efekt? Idealnie gładka powierzchnia o najwyższym standardzie wykończenia.

Kolejnym atutem masy RIGIPS ProMix Finish Plus jest jej uniwersalność. Nadaje się nie tylko do płyt gipsowo-kartonowych, ale także do tynków i innych podłoży mineralnych. Dodatkowo, jej ekstra biała barwa czyni ją doskonałą bazą pod malowanie nawet bardzo wymagającymi farbami.

Podsumowując, masa RIGIPS ProMix Finish Plus to wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, wszechstronność i profesjonalizm. Niezależnie od techniki aplikacji, wynik zawsze będzie zadowalający, a powierzchnia przygotowana do dalszego wykończenia. To gwarancja zadowolenia dla wykonawcy oraz inwestora.

źródło i zdjęcia: Rigips

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT