Montaż Systemów Rigips - katalog w nowej odsłonie

Do wykonawców, projektantów i inwestorów trafia prawdziwy bestseller – nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”. Kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi i skutecznymi metodami wykańczania wnętrz w systemach suchej zabudowy.

Montaż Systemów Rigips  - katalog w nowej odsłonie

Montaż Systemów Rigips to publikacja znana i rozpoznawalna w branży budowlanej  niczym słynny kalendarz Pirelli wśród wielbicieli…dobrej fotografii. Z pierwszych jego wydań, dystrybuowanych w wersji papierowej, wiedzę czerpali ojcowie dzisiejszych młodych wykonawców. 

Od tamtej pory zmieniły się niektóre systemy i produkty, unowocześniły się też techniki przekazywania wiedzy. Dlatego katalog przeszedł gruntowny lifting i został dostosowany do potrzeb współczesnych nośników informacji – komputerów, tabletów i smartfonów.

Nowa edycja Montażu Systemów Rigips liczy aż 270 stron. Jest opracowana z ogromną starannością, zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym.

Wszystkie wytyczne montażowe są efektem współpracy inżynierów z Działu Technicznego z instruktorami Rigips, którzy na co dzień mają kontakt z wykonawcami. Nikt nie zna systemów Rigips lepiej niż oni. Jedni i drudzy uczestniczyli bowiem w ich opracowywaniu i testowaniu.

W katalogu zachowano podział na 7 rozdziałów:

Każdy z rozdziałów zawiera zdjęcia pokazujące poszczególne etapy montażu danych prac, z towarzyszącymi im rzeczowymi, przystępnie skonstruowanymi opisami.

Masz więc okazję zgłębić tajniki wykonywania ścian działowych, sufitów podwieszanych czy zabudowy poddaszy w systemach Rigips, a także dowiedzieć się, które produkty są potrzebne i jakie narzędzia rekomendujemy. Żadne pytanie nie zostaje pozostawione bez odpowiedzi!

Uzupełnieniem zdjęć i instrukcji są doskonale przygotowane rysunki 3D i 2D oraz krótkie porady, podpowiedzi i wskazówki. Dzięki świetnym materiałom graficznym nawet tak trudne zadania, jak zabudowa okna połaciowego, czy wykonanie ściany czy sufitu łukowego przestaną budzić wątpliwości.

W katalogu nie brak też linków do poszczególnych produktów, a gdy temat jest obszerniejszy – wystarczy jedno kliknięcie, by zajrzeć do jednego z dwóch tomów Katalogu Rozwiązań Systemowych Saint Gobain.

Kto chce przekonać się, jak z pojedynczych produktów rodzi się wysokiej klasy sucha zabudowa w systemach Rigips, może skorzystać z kodów QR, z których każdy poprowadzi do interesujących filmów instruktażowych.

Atrakcyjna szata graficzna i multimedialne funkcjonalności to nie wszystko. Czym zatem jeszcze wyróżnia się nowy katalog? Trafiły do niego trzy nowe podrozdziały. Pierwszy traktuje o zasadach montażu tak zwanych suchych tynków, czyli okładzin z płyt gipsowo-kartonowych Rigips mocowanych na Klej gipsowy Rigips.

Drugi omawia budowę przedścianek z płyt gipsowo-kartonowych Rigips, mocowanych na konstrukcji z profili ULTRASTIL®. Trzeci przybliża tajniki montażu sufitów kasetonowych z płyt Casoprano na konstrukcji z profili Quick-Lock. Dodatkowo, w dziale poświęconym zabudowie poddaszy, zaprezentowano etapy zabudowy z zastosowaniem ogniochronnych płyt Rigips PRO na konstrukcji z profili RIGISTIL.  

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem „Montaż Systemów Rigips” i życzymy przyjemnej oraz owocnej lektury!

źródło i zdjęcia: Rigips

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT