Czym wyróżnia się automatyczny zsyp na pranie Laundy Jet?

Automatyczny zsyp na pranie jest rozwiązaniem praktycznym i bezpiecznym. Największą zaletą jest jego uniwersalność i wszechstronność - nadaje się również do hoteli oraz budynków parterowych. Czym jeszcze różni się od klasycznych zsypów?

Czym wyróżnia się automatyczny zsyp na pranie Laundy Jet?

Jak działa automatyczny zsyp na pranie?

Zsyp na pranie Laundry Jet to system działający pod pewnymi względami podobnie jak odkurzacze centralne. Wbudowany w ścianę, ma ułatwiać Ci życie. Pozwala na szybkie przesyłanie brudnych ubrań, ręczników, pościeli itp. bezpośrednio do pralni (zarówno w pionie jak i poziomie), co gwarantuje oszczędność czasu. Co ważne, to, jak rozbudowany jest taki system można dopasować do swoich potrzeb. Dlatego też w małych domach najczęściej sprawdzi się model Laundry Jet Eco zawierający do trzech portów. Natomiast Laundry Jet Industrie lub Laundry JET PRO to warianty do średnich i większych domów oraz hoteli, pensjonatów i innych budynków tego rodzaju ‑ dzięki modułowej budowie, w której zakres może wchodzić dowolna liczba wejść. Warto również zwrócić uwagę na urządzenie Laundry Jet Return Unit, które pozwala na odsyłanie prania w wybrane miejsce z powrotem.

Zestaw tworzą następujące elementy:

  • uniwersalna wtyczka 230 V,
  • system autoopróżniania,
  • system autowyłączania gwarantujący sprawność działania.
Przedstawienie działania automatycznego zsypu Laundy Jet
 

Zalety automatycznych zsypów na pranie

Jeśli chodzi o zalety automatycznego zsypu na pranie to jest to przede wszystkim rozwiązanie nowoczesne i bardzo wygodne w użytkowaniu, które może stanowić element inteligentnego domu. Ubrania oraz poszewki są od razu transportowane do pralni, co pozwala na zaoszczędzenie nawet do 90 proc. czasu poświęcanego na takie czynności. To także wygodne rozwiązanie dla osób chorych lub starszych, które mają trudności jeśli chodzi o samodzielne przemieszczanie się. Kolejne zalety automatycznych zsypów na pranie to wydajność i funkcjonalność. Sprawdzają się bowiem nie tylko do transportowania odzieży, ale nawet ręczników z grubszych tkanin, prześcieradeł oraz lekkich koców, a wszystko to nie tylko w pionie, ale i w poziomie. Dzięki temu są naprawdę praktyczne w użytkowaniu i docenią je wszystkie osoby, dla których czynności związane z praniem są szczególnie uciążliwe.

Nie można zapomnieć też o wyglądzie. Laundry Jet został zaprojektowany tak, aby prezentować się nowocześnie i estetycznie, nawet bez zabudowy. Istnieje jednak możliwość umieszczenia modułu w meblach, co sprawia, że staje się on zupełnie niewidoczny i sprawdza się niezależnie od stylistyki, w której urządzono wnętrze.

Na instalację Laundy Jet zdecydowała się m.in. aktorka Natalie MacKenna

Kolejną bardzo ważną zaletą automatycznego zsypu na pranie jest to, że pozwala brać udział w codziennych porządkach także dzieciom. System jest bowiem na tyle bezpieczny, że mogą one samodzielnie z niego korzystać (oczywiście młodsze pod kontrolą opiekunów), wrzucając swoją zabrudzoną odzież. Dzięki temu najmłodsi szybciej uczą się porządku, ale także zdejmują część obowiązków związanych z gromadzeniem ubrań do prania ze swoich rodziców.

Laundry Jet wyróżnia się także elastycznością, można bowiem dobrać go do swoich potrzeb, także pod względem budżetu, który chce się przeznaczyć na jego zakup. Oferta obejmuje bowiem mniejsze systemy do małych domów, średniej wielkości do większych budynków, a także instalacje przeznaczone np. do hoteli. Każdy inwestor znajdzie więc wariant dopasowany pod siebie. Można również dodać funkcję reverse ‑ czyli odsyłanie z pralni już wypranych ubrań w dowolne miejsce - najczęściej do pokoju na piętrze gdzie sortujemy ubrania lub do prasowalni. 

Laundy Jet i klasyczny zsyp na pranie - porównanie

Większość z nas doskonale kojarzy zsypy przeznaczone na pranie, które często można dostrzec zwłaszcza w amerykańskich filmach i serialach. Tak naprawdę są to jednak zwykłe zsypy działające tylko i wyłącznie w pionie, których nie można montować w domach parterowych. Dają one także ograniczone możliwości jeśli chodzi o rozmieszczenie wejść, przez co nie są tak funkcjonalne. Dokładnie tym różnią się od automatycznych zsypów takich jak Laundry Jet, które działają równie wydajnie także w poziomie. Właśnie dzięki temu można je zamontować także w domach parterowych, które w tej chwili są bardzo popularne. Nowoczesne projekty domów to bowiem często niskie, ale duże domy ‑ jeśli właśnie taki dom wybraliśmy, nie musimy już nosić prania przez cały dom do pralni ‑ automatyczny zsyp zrobi to za nas!

Porównanie Laundy Jet i klasycznego zsypu na pranie
Lorem, Laundy Jet gwarantuje ogromną oszczędność czasu i znacznie ułatwia czynności związane z utrzymaniem porządku, zarówno w domach, jak i w hotelach fot. ECOMAX
 

źródło i zdjęcia: ECOMAX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT