PRODUCENCI
Joniec
ul.Tymbark 109 , 34-650  Tymbark
tel. 18 332 53 90, 602 539 182

Firma JONIEC® to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej: podmurówek, gazonów, palisad. Początki naszej działalności sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję łupanych płyt elewacyjnych pod szyldem JONIEC®. Od ponad dwudziestu lat opracowujemy nasze własne nowatorskie projekty i wdrażamy je do produkcji kładąc główny nacisk na modernizację i nowoczesność. Czas ten zezwolił nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji ogrodzeń, podmurówek, gazonów, bloczków elewacyjnych. Wszystkie nasze produkty spełniają normy i wymagania niezbędne do utrzymania pozycji lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim i europejskim. Wciąż poszukujemy nowych, efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymujemy wyroby o niezmiennym wysokim standardzie jakości.

Wysoką jakość i podstawowe właściwości naszych produktów gwarantują stosowane przez nas technologie Vibro i Splitting. Grono naszych stałych klientów ogromnie ceni sobie szeroki wybór kolorystyczny, liczne typy faktury, odpowiednio selekcjonowane, najwyższej jakości surowce oraz wysoką jakość końcową. Zaufało nam już wiele osób, a liczba ta cały czas się powiększa.

Od początku naszej działalności niezmiennie priorytetowy pozostaje dla nas klient. Dokładamy wszelkich starań aby poziom świadczonych przez nas usług stał zawsze na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową, zarówno w kraju, jak i za granicą. Własny transport i współpraca z renomowanymi firmami spedycyjnymi pozwalają nam dostarczać produkowane materiały w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce. Prowadzimy też sprzedaż w wielu autoryzowanych punktach. Znajdą je Państwo w Małopolsce i na Śląsku, a także w Warszawie, Lublinie, Poznaniu i innych miastach.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT