Darmowy kalkulator ogrodzeń 3D JONIEC

Wystarczy dostęp do Internetu i bez wychodzenia z domu możesz zaprojektować swoje nowe ogrodzenie przy pomocy darmowego kalkulatora budowlanego JONIEC. Nie musisz korzystać z usług projektanta. Dowiedz się, jak korzystać z kalkulatora ogrodzeń krok po kroku! 

Darmowy kalkulator ogrodzeń 3D JONIEC

Co zawiera darmowy kalkulator ogrodzeń JONIEC?

 1. Wybieraj różne typy ogrodzeń, wybieraj różne odcienie i sprawdź, która kombinacja najbardziej Ci się podoba.
 2. Zmieniaj wysokość ogrodzenia, odległość między słupkami, ilość słupków i zaplanuj ogrodzenie tak, aby maksymalnie dopasować je do rozmiarów działki i architektury domu.
 3. Testuj różne ustawienie bramy i furtki, aby otrzymać najlepszą funkcjonalność i wygodę.
 4. Zaplanuj miejsce na: furtkę, bramę, kosze śmietnikowe, skrzynkę gazową, domofon, skrzynkę na listy. Podczas budowy będziesz wiedział, jak poprowadzić niezbędne instalacje i kable.
 5. Obserwuj postępy prac w widoku 2D i 3D - zobaczysz, czy wprowadzane zmiany są zgodne z Twoimi zamierzeniami. Realistyczna wizualizacja Twojego ogrodzenia pomaga idealnie dobrać proporcje, wymiary i odległości pomiędzy poszczególnymi elementami.
 6. Zapisz wykonany projekt i wracaj do niego, aby sprawdzić, czy wszystkie niezbędne szczegóły zostały w nim uwzględnione.
 7. Jeśli projekt jest gotowy - wydrukuj wycenę i zamów produkty. Znajdź punkt sprzedaży położony najbliżej miejsca budowy (joniec.pl/Gdzie kupić), co pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach transportu towaru.

Co musisz wiedzieć przed projektowaniem ogrodzenia?

 • Zweryfikuj wymiary działki, gdyż każdy centymetr ma znaczenie. Unikniesz niepotrzebnych niespodzianek podczas prac budowlanych, takich, jak: niedopasowane przęsła, konieczność przycinania bloczków, itp.
 • Sprawdź, czy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie narzuca jakiś obostrzeń i szczególnych warunków.

Jak projektować ogrodzenie z kalkulatorem ogrodzeń JONIEC?

 1. Wejdź na stronę: www.kalkulatorogrodzenia.pl
 2. Utwórz swoje konto. Po wprowadzeniu kilku danych - otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Wystarczy w niego kliknąć i cieszyć dostępem do programu.
 3. Zaloguj się i twórz projekty - nie ma tu ograniczeń ilościowych. Projekty możesz oglądać i zmieniać w dowolnym momencie.
 4. Nie wiesz, jak wykonać jakiś element projektu? Wejdź w zakładkę POMOC/KALKULATOR 3D - Jak stworzyć projekt i obejrzyj krótki film z podpowiedzią, jak poradzić sobie z daną kwestią.
 5. Chcesz skonsultować swój pomysł z doradcą technicznym lub handlowcem? Zadzwoń do nas lub napisz: Dział Handlowy: tel.: 602 539 182, mail: info@joniec.pl.
 6. Poszukujesz inspiracji? Obejrzyj galerię na www.joniec.pl. Tam znajdziesz zdjęcia ogrodzeń zbudowanych z wszystkich dostępnych systemów ogrodzeniowych i we wszystkich aktualnie oferowanych odcieniach.

Wykonanie projektu na bazie przeprowadzonych pomiarów i po przeanalizowaniu specyfiki posesji pozwala zebrać wszystkie dane i zobrazować własną wizję i oczekiwania. Już na tym etapie możesz sprawdzić, czy zaplanowany rodzaj ogrodzenia, przęseł, bramy i furtki pasują do danej działki, czy lepiej znaleźć inne rozwiązanie dostępne w naszej ofercie. Przygotowanie projektu pozwala także wyeliminować ewentualne błędy na etapie montażu. To gwarancja, że ogrodzenie będzie pełnić funkcję praktyczną i estetyczną przez wiele lat.

Źródło i zdjęcie: Joniec

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT