Bloczki TOM - dobry pomysł na szybką budowę garażu lub wiaty śmietnikowej

Bloczki elewacyjne TOM z łupaną powierzchnią dają szerokie pole do popisu tym, którzy cenią nieszablonowe rozwiązania aranżacyjne.

Bloczki TOM - dobry pomysł na szybką budowę garażu lub wiaty śmietnikowej

Produkt ten można na przykład śmiało wykorzystywać do budowy ścian garażu lub innych elementów przydomowej aranżacji, zyskując element dekoracyjny, który dzięki ciekawej fakturze nadaje przestrzeni charakteru i stylu.

Zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że zbudowana przy pomocy bloczków ścianka jest już z jednej strony wykończona, co znacznie obniża koszty budowy, a niepowtarzalna powierzchnia łupania sprawia, że osiągnięty efekt i wygląd ściany jest jedyny w swoim rodzaju.

Przy wyborze materiału na elewację, obok walorów estetycznych, warto uwzględnić również taki czynnik, jak trwałość samego materiału - im mniej zabiegów renowacyjnych od nas wymaga, tym lepiej.

Bloczki TOM cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, jak również na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Łatwość układania bloczków znacząco upraszcza i przyspiesza czas budowy.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT