Aranżacje ogrodzenia z elementami KOMBO od JONIEC®

Ceny surowców, tj. metalu, aluminium i drewna szybują w górę z dnia na dzień, a dodatkowo ich dostępność jest niepewna, a terminy dostaw bardzo odległe. Do niedawna przęsła ogrodzeniowe wykonane z nich cieszyły się dużą popularnością, ale aktualne wyceny pokazują, że są coraz mniej atrakcyjne cenowo. Czy jest jakieś dobre wyjście z tej sytuacji? Proponujemy alternatywę: elementy ogrodzeniowe KOMBO, którymi można wypełnić przestrzenie pomiędzy słupkami ogrodzenia. Aktualnie w ofercie JONIEC® znajdują się 2 elementy: SEA oraz TIDE.

Aranżacje ogrodzenia z elementami KOMBO od JONIEC®

Elementy różnią się długością, ale można je ze sobą łączyć, tworząc rozmaite i niepowtarzalne kompozycje. Można je układać, zarówno we wzór poziomy, jak i pionowy. Wypełnienie pionowe powinno składać się wyłącznie z jednej warstwy tych samych elementów (albo SEA, albo TIDE), czyli nie powinno przekraczać 504 lub 1008 mm.

Na dłuższych odcinkach - przy wypełnieniach poziomych - elementy można układać jeden na drugim, a także układać na zakładkę, czyli każdy przesunięty względem siebie o połowę długości. W tym przypadku należy stosować także elementy połówkowe. Maksymalna długość wypełnienia nie powinna przekraczać 3 metrów.

System KOMBO zawiera w swojej palecie wyrobów również daszek, który należy zamontować po zakończeniu układania elementów SEA i TIDE. Daszek, oprócz funkcji estetycznej, pełni także rolę stabilizatora dla konstrukcji wypełnienia. Montaż elementów KOMBO należy prowadzić z użyciem kleju JONIEC® oraz systemu kotwień szczelinowych. Elementy KOMBO dostępne są w 3 odcieniach: szarym, graficie, białym. Szczegółowa instrukcja montażu znajduje się na www.joniec.pl w zakładce DO POBRANIA.

Przykładowe sposoby ułożenia KOMBO SEA i KOMBO TIDE - ułożenie poziome.
Przykładowe sposoby ułożenia KOMBO SEA i KOMBO TIDE - ułożenie pionowe.
Przykładowe sposoby ułożenia KOMBO SEA i KOMBO TIDE - ułożenie mieszane.

Źródło i zdjęcia: JONIEC®

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT