KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2022 - złote godło dla marki JONIEC

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski program, w którym konsumenci, oceniając marki i produkty, decydują o przyznaniu złotego, srebrnego i brązowego godła. Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2022 - złote godło dla marki JONIEC

100% wyników to rzeczywiste głosy konsumentów zebrane w toku ogólnopolskich badań konsumenckich. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów, dzięki którym wyłania się liderów z danej branży oraz zbierana jest wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług.

Dodatkowo badanie to przynosi wiedzę o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze oraz jakie skojarzenia budzą wśród konsumentów marki brane pod uwagę w badaniu.

Cieszymy się, że polscy klienci doceniają jakość naszych ogrodzeń. Dobre opinie płynące z rynku są dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Troska o klienta i dbałość o niezmiennie dobrą jakość produktu to podstawa naszego codziennego działania.

Firma JONIEC to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej: podmurówek, gazonów, palisad. Początki działalności firmy sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy to rozpoczęła się produkcja łupanych płyt elewacyjnych pod szyldem JONIEC. 

Od ponad dwudziestu lat opracowywane są własne nowatorskie projekty, a główny nacisk kładziony jest na modernizację i nowoczesność. Firma JONIEC specjalizuje się w produkcji ogrodzeń, podmurówek, gazonów, bloczków elewacyjnych.

Wszystkie te produkty spełniają normy i wymagania niezbędne do utrzymania pozycji lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim i europejskim. Przy tym wciąż poszukiwane są nowe, efektywne i innowacyjne rozwiązania. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymywane są wyroby o niezmiennym wysokim standardzie jakości.

 

źródło i zdjęcia: JONIEC

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT