Bloczki ogrodzeniowe - nie tylko na ogrodzenie

Bloczki ogrodzeniowe, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystywane są do budowy ogrodzeń - słupków, podmurówek, czy też całych murów. Warto jednak spojrzeć na nie, jako na doskonały materiał mający zastosowanie do małej architektury ogrodowej: do budowy garaży, altanek, ale też murków wzmacniających skarpy czy oddzielających ogrodowe przestrzenie.

Bloczki ogrodzeniowe - nie tylko na ogrodzenie

 Pozwala to nie tylko na estetyczną organizację przestrzeni, ale też stworzenie przytulnych zakątków, w których można spędzać czas. Wszystko zależy od naszego zapotrzebowania oraz wyobraźni.

Bloczki, które mają fabrycznie łupane powierzchnie naturalnie wpisują się w krajobraz ogrodu czy parku. Dzięki nim z łatwością stworzymy spójną, estetyczną całość. Nowoczesne bloczki o klasycznym kształcie oraz gładkiej powierzchni polubią osoby ceniące sobie minimalizm i prostotę. Takie bloczki można wykorzystać np. jako donice ogrodowe lub jako murki oddzielające przestrzenie o odmiennym charakterze użytkowym. Świetnie sprawdzą się w roli podstawy dla ogrodowej ławeczki, czy też jako ścianka altany.

Projektując przestrzenie użytkowe warto sięgać po niestandardowe rozwiązania. To pozwoli nam uniknąć rutyny i uzyskać niespotykany efekt niedużym kosztem.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT