Nowa strona internetowa spółki KAN

Nowa witryna producenta instalacji wodnych i grzewczych - spółki KAN, zyskała na atrakcyjności dzięki nowym materiałom i dodanym treściom. Intuicyjny układ graficzny ułatwiający szybkie znalezienie informacji oraz podział na strefy adresowane do poszczególnych grup odbiorców - to tylko niektóre elementy nowej strony internetowej KAN.

Nowa strona internetowa spółki KAN

Rozbudowany dział "Oferta" ma pomóc nie tylko w zakresie doboru rozwiązania ściśle dopasowanego do konkretnych potrzeb, ale jest też rzetelnym źródłem wiedzy przy montażu poszczególnych elementów systemów.

Wyszukiwanie kontaktów stało się szybkie i intuicyjne: jedno kliknięcie na mapce w wybrany region wystarczy, by uzyskać przejrzyste informacje o oddziałach, przedstawicielach, doradcach technicznych czy dystrybutorach i autoryzowanych wykonawcach spółki. Po wybraniu menu "KAN na świecie" na ekranie wyświetli się informacja o siedzibach i przedstawicielach spółki za granicą.

Wszelkie materiały informacyjne na stronie internetowej spółki KAN zostały usystematyzowane i zlokalizowane w jednym dziale "Do pobrania". W poszczególnych zakładkach znajdują się poradniki, cenniki, instrukcje, ulotki i programy do projektowania.

Z kolei dział "Realizacje" zawiera zbiór licznych inwestycji opartych na systemach KAN, podzielonych według poszczególnych branż budownictwa - system KAN-therm bowiem, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowych inwestycji, jak i budynków remontowanych oraz zabytków poddawanych renowacjom.

Jednym z priorytetów przy budowie nowej strony internetowej KAN było ułatwienie pracy osobom korzystającym z naszych produktów, dlatego też podzieliliśmy ją na strefy skupiające inwestorów, wykonawców, projektantów i dystrybutorów, mówi Małgorzata Słomińska - Wicher, dyrektor ds. marketingu w KAN.  Każda strefa zawiera dane i materiały ułatwiające obustronną współpracę m.in. możliwość zakupu programów do projektowania bezpośrednio z naszej strony.

Strony w innych językach dodawane będą sukcesywnie, począwszy od wersji rosyjskiej, która będzie dostępna jako pierwsza. W przygotowaniu są również wersje: angielska, niemiecka, ukraińska, białoruska, litewska, łotewska, estońska i inne.

źródło i zdjęcie: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT