KAN Złotym Partnerem WOŚP

Spółka KAN po raz kolejny wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Głównym Partnerem podlaskiego Finału była Politechnika Białostocka, natomiast spółka KAN - producent instalacji wodnych i grzewczych był jednym ze Złotych Partnerów, którzy szczególnie angażują się w akcję.

KAN Złotym Partnerem WOŚP

13 stycznia 2013 roku WOŚP zbierała fundusze na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Od lat wspieramy różne przedsięwzięcia charytatywne, jednak Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego zdecydowaliśmy uczestniczyć  w tym wydarzeniu jako Złoty Partner, mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN. To największa charytatywna akcja w Polsce, a jej bohaterami są ludzie połączeni wspólną energią, pozytywnymi emocjami i tym samym celem. Warto przyłączyć się do niej, by wesprzeć szczytny cel - zbieranie funduszy na ratowanie życia i zdrowia noworodków oraz godną opiekę medyczną seniorów.

21 edycja była współrealizowana przez Fundację Towarzystwo Ulepszania Świata oraz Stowarzyszenie Pogotowie Kulturalno Społeczne. Jak co roku, koncerty organizowane są na zasadzie zwrotu kosztów dojazdu ponoszonych przez zespoły, zaś sprawy techniczne - scena, nagłośnienie - realizowane są przez naszych partnerów po kosztach, mówi Marcin Wróbel, szef białostockiego sztabu.

źródło: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT