Kan laureatem Złotego Instalatora

Białostocka spółka produkująca wodne i grzewcze systemy instalacyjne - firma Kan, po raz kolejny zdobyła prestiżową nagrodę Złotego Instalatora, tym razem dla najlepszego przedsiębiorstwa z branży instalacyjnej w 2011 r.

Kan laureatem Złotego Instalatora

"Złoty Instalator" jest nagrodą honorową. W edycji wiosennej konkursu firmy nagradzane są za osiągnięcia na różnorodnych polach działalności, takich jak organizacja handlu, kształcenie specjalistów branżowych czy wzorowe wykonanie instalacji.

Spółka Kan w konkursie "Złoty Instalator dla Najlepszych za rok 2011" została laureatem w kategorii "opracowanie lub wdrożenie polskiego nowoczesnego rozwiązania technicznego". Tym rozwiązaniem jest najnowszy produkt spółki - system instalacyjny KAN-Therm Push Platinum.

"Cieszymy się z tej nagrody, bo to uhonorowanie naszych starań nad opracowaniem i wdrożeniem unikatowej, innowacyjnej  technologii" mówi Jan Kaczan, wiceprezes Kan.

"Złoty Instalator jest zaszczytnym branżowym wyróżnieniem, a nagroda tym bardziej cieszy, że jej adresatami są najlepsze firmy roku" dodaje Jan Kaczan.

KAN-Therm Push Platinum to instalacja o unikatowych walorach, niespotykanych dotąd na rynku  - jest wyjątkowo trwała, a jednocześnie wygodna w montażu i niezawodna w użytkowaniu. Trwałość nowego systemu potwierdza test KAN-Therm T50, symulujący 50 lat eksploatacji, przeprowadzony w międzynarodowym laboratorium certyfikującym spółki.

"Zgłoszony produkt jest wyrazem tendencji we współczesnej technice instalacyjnej przypisującej coraz większe znaczenie takim cechom systemów instalacyjnych jak łatwość i szybkość montażu" mówi Jan Kaczan.

System KAN-Therm Push Platinum, jako efekt połączenia techniki "Push" z zastosowaniem wysokiej jakości rur wielowarstwowych, zapewnia wygodę podczas wykonywania połączeń i układania przewodów oraz trwałość i bezpieczeństwo w trakcie eksploatacji instalacji. Jest produktem nowoczesnym, innowacyjnym, opartym o elementy opracowane i wytwarzane w Polsce.

Organizatorami konkursu "Złoty Instalator" są Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz Instalator Polski sp. z o.o., wydawca miesięcznika "Polski Instalator". Statuetki wręczono zwycięzcom podczas uroczystej Wiosennej Gali Instalatorów w Warszawie.

źródło i zdjęcie: Kan

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT