Działania KAN w trosce o swoich pracowników

Producent nowoczesnych systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych - firma KAN, dba o zdrowie swoich pracowników realizując program "W KAN razem dbamy o zdrowie!".

Działania KAN w trosce o swoich pracowników

Nie od dziś wiadomo, że pracownik zdrowy to pracownik efektywny, a troska o zdrowie podwładnych leży w interesie pracodawcy. Dlatego spółka KAN realizuje program  "W KAN razem dbamy o zdrowie!".

Troska ta nie sprowadza się jedynie do wysyłania zatrudnionych na obowiązkowe badania okresowe i cyklicznego szczepienia pracowników przeciw grypie (w KAN są one prowadzone od wielu lat).

Kilka miesięcy temu pracownicy spółki poddani zostali badaniom na obecność przeciwciał anty HCV (wirus HCV wywołuje zapalenie wątroby typu C). W maju 2012 r. natomiast firma zorganizuje badania określające grupę krwi i umożliwiające wyrobienie Krew-Karty.

"Takiemu badaniu będą mogli poddać się wszyscy zainteresowani pracownicy" mówi wiceprezes firmy KAN Jan Kaczan.

"Kiedyś grupa krwi była oznaczana w dowodzie osobistym, teraz w razie jakiegoś wypadku, większość z nas nie ma takiej informacji przy sobie. Dlatego chcemy wyposażyć "mobilnych" pracowników naszej firmy w Krew-Karty, zawierające informacje o grupie krwi - dla ich bezpieczeństwa".

KAN dba o zdrowie pracowników nie tylko poprzez dodatkowe badania.

"Po wakacjach zorganizujemy profesjonalne szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy, składające się z części teoretycznej i czterech godzin praktyki" dodaje Jan Kaczan.

"A nasi przedstawiciele handlowi przejdą dodatkowo szkolenie z udzielania pierwszej pomocy podczas wypadków drogowych" uzupełnia Kaczan.

źródło i zdjęcie: KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT