Letnie praktyki w firmie Kan

Producent nowoczesnych systemów instalacyjnych, wodnych i grzewczych firma Kan, zaprasza na trzecią edycję programu "Praktyki w Kan - ułatwimy Ci start w przyszłość".  Szanse na zdobycie doświadczenia zawodowego w spółce ma kilkanaście osób.

Letnie praktyki w firmie Kan

Letnie praktyki w firmie Kan od lat cieszą się dużym zainteresowaniem studentów. Chętnych co roku jest kilkakrotnie więcej niż miejsc. Studenci podczas praktyk mogą skonfrontować wiedzę teoretyczną zdobytą podczas studiów z praktyką, a przede wszystkim zyskać cenne doświadczenie zawodowe .

Producent m.in. ogrzewania płaszczyznowego w systemie KAN-therm dobiera praktykantów pod kątem swoich potrzeb, dlatego szanse mają studenci uczelni technicznych o specjalnościach: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, informatyka oraz w przypadku innych uczelni - ekonomia. Ponieważ Kan jest międzynarodową korporacją, kandydaci powinni znać języki obce, a także techniczne programy komputerowe.

"Poszukujemy osób zaangażowanych, ciekawych zawodu, gotowych poznać pracę od podstaw. Jeśli ktoś chce tylko i wyłącznie "zaliczyć" praktyki, to powinien zastanowić się nad innym wyborem" mówi szefowa ds. personalnych w Kan Iwona Chilimoniuk.

"Po kilku tygodniach w Kan, studenci będą umieli określić pole tolerancji, sporządzić specyfikację techniczną wyrobu, wskazać gdzie i kiedy użyć "redukcji nyplowej"oraz odnaleźć na planie kont "rodzajówkę". Praca, którą włożyliśmy w opracowanie profesjonalnych programów praktyk dla studentów różnych wydziałów, różnych uczelni, została wysoko oceniona i przez uczelnie, i przez samych studentów, co bardzo nas cieszy" dodaje Iwona Chilimoniuk.

Kan jest postrzegany, jako pracodawca aktywny, który wychodzi naprzeciw swoim przyszłym potencjalnym pracownikom. Studenci zwracają uwagę na dobrą organizację letnich praktyk Kan: każdy student ma opiekuna, który wprowadza go w tajniki pracy w dużej międzynarodowej korporacji i przekazuje mu wiedzę, której podczas studiów nie zdobędzie.

Najlepsi praktykanci, dobrze znający język angielski, niemiecki lub rosyjski, po odbyciu letnich praktyk w firmie Kan mogą liczyć na zatrudnienie. Rekrutacja na praktyki letnie (w miesiącach od lipca do września) potrwa do 31 maja br. Aplikacje można wysyłać na adres praktyki@kan.com.pl.

źródło i zdjęcie: KAN

Studenci podczas praktyk mogą skonfrontować wiedzę teoretyczną zdobytą podczas studiów z praktyką, a przede wszystkim zyskać cenne doświadczenie zawodowe .

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT