25 lat na rynku przepływowego ogrzewacza wody Stiebel Eltron

Z okazji 25 lat przepływowego ogrzewacza wody na rynku, producent urządzeń i systemów grzewczych Stiebel Eltron proponuje limitowaną wersję urządzenia o symbolu DHE Edycja 25. Nowy produkt gwarantuje efektywne zużycie energii i wody w domu.

25 lat na rynku przepływowego ogrzewacza wody Stiebel Eltron

Oszczędzanie energii pod prysznicem to kwestia prawidłowych ustawień, a elektroniczne ogrzewacze takie jak model DHE Edycja 25, gwarantują efektywne zużycie energii i wody w domu. Nie generując przy tym żadnych niepotrzebnych strat. DHE zainstalowany w bezpośrednim sąsiedztwie prysznica to najlepszy sposób, aby zmniejszyć zużycie wody do minimum.

Limitowana edycja przepływowego ogrzewacza wody z okazji 25 lat na rynku, posiada wbudowany, elektroniczny mikroprocesor, który pomaga dzięki inteligentnemu sterowaniu ogrzewaniem i przepływem, zaoszczędzić do 30% kosztów w porównaniu do urządzenia hydraulicznego.

Przepływowy ogrzewacz wody Stiebel Eltron charakteryzuje dwukolorowy wyświetlacz, przycisk do pobierania informacji i swobodnego oszczędzania energii czy domowe MINI SPA.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT