Jubileuszowa seria nowych ogrzewaczy wody dostępna od lipca 2014 r.

Z okazji 90-lecia marki STIEBEL ELTRON podczas tegorocznych targów INSTALACJE w Poznaniu, w dniach 8-11.04.2014 r. odbyła się światowa prapremiera nowej, jubileuszowej serii ogrzewaczy przepływowych. Targi dawno juz za nami, ale lipiec tego roku to czas premiery rynkowej ogrzewaczy. Urządzenia charakteryzują się nowoczesną linią, funkcjonalnością oraz przystępnymi cenami. 

Jubileuszowa seria nowych ogrzewaczy wody dostępna od lipca 2014 r.

Seria jubileuszowa  ogrzewaczy to 5 modeli różnicowanych pod względem funkcji oraz konstrukcji: cztery modele elektroniczne: PER, PEO, PEY, PEG i jeden hydrauliczny: PHB.

Prapremiera nowych ogrzewaczy wody

Ogrzewacze przepływowe znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie występuje indywidualne zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową. Są montowane w punkcie poboru lub w bezpośredniej jego bliskości. Pozwala to na prawie całkowite zredukowanie strat cieplnych, a co za tym idzie na oszczędność w zużyciu energii i wody.

Najbardziej zaawansowanym urządzeniem w kolekcji jest model PER oferujący wiele komfortowych funkcji, w tym: dwa przyciski służące do zapamiętania indywidualnie nastawionych temperatur, tryb ECO, WELLNESS oraz pilota dostarczanego wraz z urządzeniem. Sterowany mikroprocesorem zawór gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością 0,5°C nawet przy maksymalnym przepływie.

Elektroniczne ogrzewacze przepływowe nowej generacji posiadają możliwość wyboru mocy grzewczej 18, 21 lub 24 kW w jednym urządzeniu. Jest to moc przełączalna w zależności od potrzeb Użytkownika. Każdy model jest wyposażony w system odkrytej grzałki o dużej odporności na zakamienienie. Są przystosowane do bezpośredniego podłączenia do instalacji z PCV oraz posiadają stopień ochrony IP 25.

Urządzenia będą dostępne w sprzedaży od lipca 2014 r.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT