Piłkarskie areny Euro 2012 z urządzeniami Stiebel Eltron

Lider w dziedzinie systemów grzewczych - firma Stiebel Eltron, dostarczyła na plac budowy aren Euro 2012 urządzenia przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń oraz wody. Produkty te wpisują się w ideę nowoczesnego i jednocześnie energooszczędnego budownictwa.

Piłkarskie areny Euro 2012 z urządzeniami Stiebel Eltron

Wyjątkowo szeroka gama produktów firmy Stiebel Eltron pozwala na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości inwestora. Dzięki temu urządzenia Stiebel Eltron znalazły zastosowanie na piłkarskich arenach Euro 2012, a także na stadionie Legii w Warszawie, a także na Stadionie Lecha w Poznaniu i Stadionie Cracovii w Krakowie.

Stadion Narodowy w Warszawie został wyposażony w ponad 400 urządzeń przeznaczonych do centralnego przygotowania ciepłej wody użytkowej. Warto tu wymienić pojemnościowe ogrzewacze wody SNU 5SLi firmy Stiebel Eltron, które charakteryzują się małym zapotrzebowaniem na energię elektryczną i zaopatrują w wodę jeden, wybrany punkt poboru.

Na stadion Legii w Warszawie zamontowano konwektory CNS … S, które są przystosowane do całorocznego bądź też przejściowego ogrzewania pomieszczeń w domu, jaki i w obiektach użyteczności publicznej. Stadion Lecha w Poznaniu został zaopatrzony w urządzenia do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania pomieszczeń. Arena Cracovii wyposażona została w pojemnościowe ogrzewacze wody EWH marki AEG Haustechnik.

Cieszy fakt, że przed sportowcami i gośćmi z całego świata będziemy mogli poszczycić się nowoczesnymi arenami sportowymi. Co więcej, stadiony zbudowane na Euro 2012, zostały wzniesione z należytą dbałością o szczegóły konstrukcyjne i technologiczne. Równie ważne było wykorzystanie nowoczesnych materiałów podnoszących walory obiektów.

Wykorzystane systemy grzewcze, a także urządzenia do przygotowania ciepłej wody firmy Stiebel Eltron charakteryzuje energooszczędność, ekonomia i nowoczesność rozwiązań w nich zastosowanych.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT