Pompy ciepła Stiebel Eltron w Buckingham Palace

Od niedawna w Pałacu Królewskim w Londynie, pracuje pompa ciepła Stiebel Eltron. Wewnętrzny test w Buckingham Palace wskazał pompę WWK 300 do przygotowania ciepłej wody jako godną instalacji w Domu Letnim, w czasie spotkań i przyjęć w ogrodzie.

Pompy ciepła Stiebel Eltron w Buckingham Palace

Neil Jimpson z brytyjskiej Spółki-Córki niemieckiego producenta powiedział, że "To wielki zaszczyt móc dostarczyć pompę ciepła WWK 300 do dyspozycji Pałacu Królewskiego. Funkcjonowanie pompy przebiega bardzo sprawnie, tysiące turystów w ostatnich miesiącach korzystało z toalety.”

Wykorzystanie energii odnawialnej z pompą ciepła jest bardzo proste: urządzenie pozyskuje bezpłatną energię z otaczającego powietrza w miejscu instalacji, podgrzewa skrajnie tanio 300 litrów wody do temperatury 600oC.

Ciepła woda utrzymywana jest w zintegrowanym z pompą zasobniku. Urządzenie może być zainstalowane w dowolnym miejscu, gdzie w pobliżu znajduje się gniazdko elektryczne i centralna instalacja wodna. Nie wydziela żadnych spalin, zapachów, sadzy.

Pompy ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej umożliwiają tanie wejście w świat ekologicznych technologii i oferują wiele dodatkowych korzyści. Buckingham Palace korzystając z pompy ciepła Stiebel Eltron, ogrzewa wodę przy pomocy odnawialnej energii propagując ekologiczne rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Stiebel Eltron, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT