Jubileuszowa promocja Stiebel Eltron

W 1924 r. firma Stiebel Eltron wprowadziła na rynek pierwszy ogrzewacz wody. Przez ostatnie 90 lat stale ulepszana była jakość urządzeń, technologia ich wykonania oraz komfort użytkowania mechanizmu przeznaczonego do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Z okazji tej wyjątkowej rocznicy firma Stiebel Eltron oddała do dyspozycji swoich klientów jubileuszową serię ogrzewaczy wody składającą się z 5 modeli. Dodatkowo dla instalatorów oraz dystrybutorów przygotowana została specjalna promocja.

Jubileuszowa promocja Stiebel Eltron

Jubileuszowa promocja Stiebel Eltron na ogrzewacze wody skierowana jest do instalatorów i dystrybutorów. Podstawowym warunkiem, który muszą spełnić klienci, jest zakup 3 ogrzewaczy wody z jubileuszowej serii. Okazanie dowodu zakupu umożliwi odbiór markowej bluzy z limitowanej edycji. Warto podkreślić, że instalatorzy oraz dystrybutorzy w okresie trwania promocji, mogą kupić nieograniczoną ilość urządzeń i za każde 3 sztuki otrzymać 1 bluzę.

Jubileuszowa seria 5 ogrzewaczy wody składa się 4 modeli elektronicznych - PER, PEO, PEY i PEG oraz 1 hydraulicznego - PHB. Urządzenia charakteryzują się nowoczesną linią, funkcjonalnością i przystępną ceną. Klienci mają możliwość wyboru mocy grzewczej 18, 21 lub 24 kW w jednym urządzeniu. Co więcej, każdy model wyposażony jest w system odkrytej grzałki o dużej odporności na zawapnienie oraz zintegrowane programy diagnostyczne, które wpływają na komfort użytkowania. Są one także przystosowane do bezpośredniego podłączenia do instalacji z PVC oraz posiadają stopień ochrony IP 25.

Ogrzewacze wody są aktualnie najbardziej popularnymi urządzeniami przeznaczonymi do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Zużywają one mało energii elektrycznej, zapewniają komfort obsługi oraz wysoką wydajność. Firma Stiebel Eltron od 90 lat projektuje ogrzewacze, które zachwycają doskonałymi parametrami i umożliwiają oszczędne gospodarowanie energią. Z okazji tego jubileuszu na polski rynek została wprowadzona limitowana seria 5 urządzeń, która dodatkowo objęta została akcją promocyjną, która umożliwia instalatorom oraz dystrybutorom zakup jubileuszowych ogrzewaczy i odbiór markowej odzieży.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT