Pompa Wilo Stratos Pico nagrodzona

Zakończona szósta edycja konkursu "System Instalacyjny 2011" przyniosła wyróżnienie pompie Wilo-Stratos Pico w kategorii "Pompy". Pompa obiegowa firmy Wilo zdobyła większość głosów, które zostały oddane na stronie internetowej, a także za pośrednictwem kart do głosowania dołączonych do pisma.

Pompa Wilo Stratos Pico nagrodzona

Najlepszym produktem w kategorii "Pompy" została pompa Wilo-Stratos Pico, zdobyła ona łącznie 54% głosów w tej kategorii.

Wilo-Stratos Pico jest w tej chwili najoszczędniejszą pompą obiegową na rynku do zastosowań w domach 1- i 2-rodzinnych. TUV SUD (Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) potwierdziło roczne średnie zużycie energii na poziomie 46,5 kWh dla typowego domu wolnostojącego, według standardowej procedury pomiarowej.

Dzięki "technologii 3 Watów", przy potencjale oszczędności energii wynoszącym 90% w porównaniu do standardowych pomp stało obrotowych urządzenie to jest zdecydowanym liderem w swojej kategorii.

Nagroda w konkursie "System Instalacyjny 2011", to już trzecia nagroda dla pomp Wilo na przestrzeni ostatnich kilku lat. W 2009 r. pompa MVISE zdobyła pierwsze miejsce, natomiast w 2007 r. na szczycie była pompa Wilo-Stratos. Ponadto pompy obiegowe Wilo zostały wyróżnione Laurem Klienta na przestrzeni 3 ostatnich lat.

źródło i zdjęcie: Wilo

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT