Nowe biuro firmy Wilo otwarto w Stambule

Producent pomp dla chłodnictwa i zaopatrzenia w wodę - firma Wilo, otworzyła swoje biuro centralne w Stambule. Wybudowanie Near East Central Office w Stambule, rozciągającego się na powierzchni 7 tys. m2 kosztowało ponad 7 mln euro.

Nowe biuro firmy Wilo otwarto w Stambule

Dzięki otwarciu biura w Stambule firma Wilo będzie zaopatrywać Turcję oraz swoich dystrybutorów w Iraku, Izraelu, Jordanii, Palestynie i Syrii. Zatrudniające 60 osób biuro będzie też służyło jako regionalne centrum szkoleniowe.

"Wybór Stambułu na lokalizację biura odzwierciedla ogólny wzrost ekonomiczny Turcji i rynków całego regionu Bliskiego Wschodu, które dla firmy będą znaczącym bodźcem do dalszego rozwoju", oświadczył członek zarządu Wilo - Oliver Hermes.

"Nowy budynek daje nam nowe możliwości, których pilnie potrzebowaliśmy, szczególnie w celu nadążenia za gwałtownie rosnącym popytem ze strony sektora budowy nieruchomości. Stambuł to brama z Europy na Bliski Wschód, co czyni go idealną lokalizacją podstawy do napędzania naszego rozwoju w regionie" dodał.

Wilo SE specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji pomp obiegowych dla ogrzewnictwa, chłodnictwa, zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Globalne obroty firmy sięgają 1021 mld EUR i czynią ją jednym z głównych dostawców pomp na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Wilo, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Wilo

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT