Najlepszy rok w historii firmy WILO

Firma WILO oceniła zeszły jako "najlepszy w 139-letniej historii firmy". W 2010 roku jej sprzedaż przekroczyła 1 mld EUR po raz pierwszy w historii.

Najlepszy rok w historii firmy WILO

Założona w niemieckim Dortmundzie, WILO zatrudnia ponad 6200 osób na całym świecie i znajduje się w czołówce producentów systemów pomp dla ogrzewnictwa, chłodzenia czy technologii klimatyzacji, zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków oraz drenaży. Osiągnięcie sprzedaży na poziomie 1 mld EUR, to zasługa rosnącej ekspansji na rynki międzynarodowe.

Wyniki te na dorocznej konferencji prasowej, która odbyła się w Dusseldorfie 3 maja br., zaprezentował Oliver Hermes, członek zarządu rady nadzorczej, odpowiedzialny za zarządzanie działami finansów, kontroli i kadr, oraz dr Holger Krasmann, kierownik technologiczny. Eric Lachambre, kierownik działu sprzedaży, przedstawił natomiast obecne i przyszłe wyzwania jakie stoją przed kierowanym przez niego zespołem.

Prognozy firmy na rok 2011 są optymistyczne. Przewidywany jest stabilny rozwój, nawet na skalę międzynarodową. Wprowadzenie innowacyjnych produktów spowodowało wzrost globalnej konkurencyjności WILO, a działanie firmy usprawniła restrukturyzacja, zakończona lub trwająca we wszystkich kluczowych działach. Eksperci rynku pomp przewidują dalsze wzrosty sprzedaży tych urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy WILO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: wilo.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT