Europejskie sukcesy firmy Sunex

Sunex to kolejny polski producent kolektorów słonecznych będący laureatem GreenEvo - projektu mającego promować za granicą nowoczesne polskie technologie. Większość produkcji firmy Sunex trafia na eksport.

Europejskie sukcesy firmy Sunex

Romuald Kalyciok, prezes Sunex, przekonuje, że jego firma na bieżąco pracuje nad najwyższą jakością oferowanych produktów. Wprowadzane są coraz nowsze rozwiązania jak na przykład technologia umożliwiająca skrócenie o 20% czasu produkcji kolektorów słonecznych czy wydłużenie trwałości kolektorów do 30 lat. Dzięki takim kierunkom rozwoju, sprzedaż kolektorów przez firmę Sunex wzrasta rok rocznie o blisko 50%.

Dobrą kondycję Sunex potwierdza wyróżnienie tytułem "Gazela Biznesu" przyznane firmie w grudniu 2010 r. Tytuł ten przyznawany jest firmom notującym największy wzrost przychodów. W przypadku producenta kolektorów wyniósł on w ubiegłym roku 203,29%. Wysoka jakość oferowanych produktów jest doceniona również za granicami kraju czego dowodem jest blisko 80cio procentowy eksport solarów do innych krajów Europy co jest niewątpliwym sukcesem firmy Sunex.

Potencjał produkcyjny Sunex pozwala na wytwarzanie 120 rodzajów kolektorów, a oprócz nich także wszystkich innych elementów niezbędnych do zbudowania instalacji solarnych.

źródło i zdjęcie: heliosfera.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT