Nowa strona internetowa firmy Wilo

Firma Wilo uruchomiła stronę internetową poświęconą energooszczędności domów i propozycjom, które pozwolą obniżyć koszty zużycia energii. Serwis jest bogatym źródłem informacji o pompach do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Nowa strona internetowa firmy Wilo

Na nowej stronie internetowej firmy Wilo pompyenergooszczedne.pl można zobaczyć jak szybko biją liczniki zużycia energii elektrycznej (kWh), rachunków za prąd i emisji CO2 w skali naszego kraju.

Aby to zobrazować wystarczy przykład sytuacji gdy w sezonie grzewczym standardowa pompa starego typu zużywa nawet 500 kWh, co w rezultacie jest więcej niż zużyje pralka czy telewizor. Przez 15 lat koszt energii elektrycznej zasilającej taką pompę wzrasta do kwoty 3200 zł.

Energooszczędna pompa nowej generacji Wilo-Stratos PICO zużywa rocznie tylko 46 kWh, co w skali roku oznacza 20-złotowy rachunek za prąd, a wiec 300 zł w ciągu 15 lat. Daje to blisko 3000 zł oszczędności na prądzie w przeciągu 15 lat.

Dodatkowo na nowej stronie internetowej Wilo jest narzędzie do doboru najlepiej dopasowanej do potrzeb naszego domu pompy grzewczej do c.o. Podając odpowiednie parametry otrzymujemy rekomendację najbardziej energooszczędnego rozwiązania.

Energooszczędne rozwiązania, które promuje firma Wilo wynikają z wartości całkowitego zużycia energii elektrycznej potrzebnej do zasilania pomp. Za 10% zużytej energii na terenie Europy, odpowiadają właśnie pompy.

Z nowej stronie internetowej Wilo można też dowiedzieć się o akcji "Prezent dla Ziemi". Polega ona na zasadzaniu drzewa w Polsce, gdy dokonujemy zakupu pompy Wilo o klasie energetycznej A. Pozwoli to tylko w samym 2011 r. na zasadzenie ponad 12 tys. drzew.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Wilo, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Wilo

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT