Pompa Wilo-Stratos PICO teraz z 5-cio letnią gwarancją

Wilo-Stratos PICO - pompa o najwyższej sprawności do c.o. teraz z 5-cio letnią gwarancją producenta oraz z funkcją Dynamic Adapt - dynamicznej regulacji wysokości podnoszenia pozwalającej w ciągu kilkunastu minut na odnalezienie optymalnego punktu pracy w systemie grzewczym, w którym pracuje pompa.

Pompa Wilo-Stratos PICO teraz z 5-cio letnią gwarancją

W związku z realizacją europejskiej Dyrektywy (ErP), od 1 stycznia 2013 roku firmy pompowe, w tym Wilo, nie będą dostarczać na rynek standardowych pomp obiegowych. Będziemy natomiast dostarczać produkty o wysokiej sprawności serii Wilo-Yonos oraz Wilo-Stratos. Zmiana ta nie dotyczy pomp do systemów związanych z energią słoneczną i pompami ciepła. W związku z realizacją europejskiej Dyrektywy (ErP), od 1 stycznia 2013 roku firmy pompowe, w tym Wilo, nie będą dostarczać na rynek standardowych pomp obiegowych.

Wilo-Stratos PICO to energooszczędna pompa elektroniczna, która  zużywa rocznie ok. 46,5 kWh i pozwala oszczędzić do 90% w stosunku do pomp standardowych! Teraz pompa objęta jest 5-cio letnią gwarancją producenta.

źródło i zdjęcia: Wilo Polska
Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT