PRODUCENCI
Saint-Gobain Glass Polska
ul.Szklanych Domów 1, 42-530  Dąbrowa Górnicza
tel. 32 295 40 00

Saint-Gobain Glass Polska jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury i budownictwa jako szkło okienne, dekoracyjne i fasadowe.

Działania Saint-Gobain koncentrują się na zapewnieniu swoim klientom rozwiązań szklanych gwarantujacych najwyższy komfort użytkowania oraz podkreślenie piękna architektury. Szczególnie warto wyróżnić nowoczesną ofertę szyb dwukomorowych np. CLIMATOPFAMILY oraz gamę innowacyjnych produktów do wnętrz, w oparciu, o aktywne szkło PRIVA-LITE, system ścianek dźwiękochłonnych CLIP-IN i dekoracyjne szkło Mastersoft.

Szkło posiada wiele właściwości i zastosowań – może chronić przed hałasem, zimnem czy gorącem lub mieć zmienną przezierność. Zanim jednak użyjemy szkła w naszych aranżacjach, musimy wziąć pod uwagę jego właściwości: izolację akustyczną, ochronę przeciw-słoneczną, bezpieczeństwo, ochronę przed przedmiotami spadającymi na przeszklony dach lub świetlik, ochronę przed włamaniami i aktami wandalizmu, ochronę przeciwpożarową, komfort termiczny oraz wiele innych.
Więcej na www.glassolutions.pl

CLIMATOPFAMILY – Komfortowy wybór Rodzina produktów CLIMATOPFAMILY to propozycje gotowych dwukomorowych pakietów szybowych z ciepłą ramką Swisspacer, mających spełnić konkretne oczekiwania klienta. Wybór odpowiedniej funkcji okna – akustyka, energooszczędność, czy też bezpieczeństwo – często wiąże się z potrzebą poznania wielu technicznych aspektów budowy bądź parametrów okna. CLIMATOPFAMILY zapewnia łatwość i prostotę wyboru w zależności od funkcji, jakiej się od okna oczekuje.

FAMILYSILENCE to produkty przeznaczone dla użytkowników ceniących sobie komfort akustyczny, ciszę i spokój w zgiełku miasta (SILENCEcity) czy okolicy lotniska (SILENCEair).

FAMILYECO są produktami szczególnie polecanymi do budynków, których mieszkańcom zależy na niskich kosztach ogrzewania (ECOterm) oraz dodatkowo na pozyskiwaniu darmowej energii z promieniowania słonecznego (ECOsun).

FAMILYSAFE to ostatnia grupa produktów, której głównym zadaniem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zarówno w zakresie ochrony przed włamaniem (szyby laminowane SAFEhome), a także w razie rozbicia czy wpadnięcia na szkło (szyby hartowane SAFEkids).
Więcej na www.climatopfamily.pl

PLANILAQUE COLOR-IT
Szkło lakierowane PLANILAQUE COLOR-IT to połączenie głębi lakieru z efektem połysku szkła. W nowocześnie zaaranżowanych przestrzeniach łączymy różnorodne faktury i śmiałe zestawienia barw. Szkło PLANILAQUE COLOR-IT jest polecane, jako okładziny ścienne w lokalach usługowych i użyteczności publicznej takich jak: hotele, sklepy, muzea, kina, teatry, ale także w domach prywatnych. Szkło lakierowane wykorzystywane jest również, jako element mebli, czy szaf. Nowością jest zastosowanie PLANILAQUE COLOR-IT,  jako tablicy sucho-ścieralnej. W 2017 roku kreujemy trendy i wnętrza z charakterem: odcienie POP i COCOON, barwy neutralne URBAN, wyszukane kolory LOUNGE, wraz z relaksującą paletą barw DOLCE VITA doskonale sprawdzą się w kolorowych aranżacjach. Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz pozwalają wyzwolić innowacyjność i kreatywność. Rok 2017 zdecydowanie nie będzie należał do nudnych, zwłaszcza, gdy postawisz na gamę szkieł lakierowanych z rodziny PLANILAQUE COLOR-IT.
Więcej na www.saint-gobain-glass.pl

PRIVA-LITE
Zaawansowane technologicznie szkło PRIVALITE to jeden z produktów w ofercie należącej do Glassolutions Saint-Gobain. Trudno o szkło, które lepiej dostosowywałoby się do oczekiwań klientów zarówno w warunkach domowych, jak i w firmach, gdzie stawia się na najsolidniejsze i najtrwalsze rozwiązania. Dopełnieniem wyjątkowego designu oraz komfortu użytkowania szkła PRIVA-LITE są jego parametry techniczne, różnorodne konfiguracje, niezawodność oraz rynkowa unikalność. PRIVA-LITE to aktywne szkło, które pod wpływem prądu elektrycznego zmienia swoją nieprzezierną postać na przezierną. Bez względu na zmiany stanu transparentności szkło PRIVA-LITE charakteryzuje się stałą, bardzo wysoką przepuszczalnością światła. PRIVA-LITE może być montowane, jako wewnętrzna ścianka działowa, drzwi, witryny sklepowe, przeszklone podłogi, fasady budynków, a także służyć, jako ekran do tylnych projekcji (najlepiej w trybie OFF, gdzie tryb OFF oznacza stan nieprzezierny). Użytkownik ma możliwość montażu PRIVA-LITE w profilach, lub połączyć krawędzie szkła za pomocą taśmy lub silikonu MULTISIL w celu osiągnięcia efektu jednolitej ściany. Pełne systemy, jak drzwi przesuwne i obrotowe są przygotowane do szybkiej i łatwej instalacji. Szkło PRIVA-LITE jest dostępne w różnych wariantach, również w wersji ze szkłem hartowanym, w kolorze, z nadrukiem, wygiętym. Może być zastosowane, jako część składowa zespolenia wraz z gamą dostępnych produktów Saint-Gobain.
Więcej na www.privalite.com

EGLAS
EGLAS to wysoko technologiczne rozwiązanie elektrycznie ogrzewanego szkła, które w zależności od potrzebnej funkcji zapewnia komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń, niweluje przeciągi i poczucie chłodu. Dodatkowo poprzez topienie śniegu, czy też wyeliminowanie kondensacji pary wodnej dostarcza więcej światła do pomieszczenia. Zasada działania EGLAS opiera się na wykorzystaniu dwóch czynników: prądu elektrycznego i niskoemisyjnej powłoki z tlenków metali, którą pokryta jest jedną z powierzchni szkła. EGLAS to doskonałe rozwiązanie na fasady, dachy, przeszklenia wewnętrzne, werandy oraz ogrody zimowe.
Więcej na www.glassolutions.pl

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT