Nowa generacja szkła z ulepszonym neutralnym wyglądem

COOL-LITE® XTREME 61/29 & 61/29 II to nowa generacja szkła o potrójnej warstwie srebra charakteryzuje się ulepszonym neutralnym wyglądem niezależnie od kąta obserwacji. Obniżonym odbiciem oraz doskonałymi parametrami technicznymi dla wersji odprężonej i przeznaczonej do hartowania.

Nowa generacja szkła z ulepszonym neutralnym wyglądem

Zalety szkła COOL-LITE® XTREME 61/29 i 61/29 II

COOL-LITE® XTREME 61/29 i 61/29 II wpisują się w dzisiejsze trendy w architekturze zmierzające do osiągnięcia ekstremalnie neutralnego koloru szkła, przezierności i niskiego współczynnika odbicia.

Neutralny wygląd

Niska wartość odbicia zewnętrznego i neutralny kolor przy obserwacji z zewnątrz w połączeniu z doskonałą selektywnością stanowi idealną kombinację funkcjonalności i pięknego wyglądu.

Efektywność energetyczna

COOL-LITE® XTREME 61/29 (II) zapewnia doskonałą selektywność (S>2.1), pozwala obniżyć koszty zużycia energii dzięki redukcji zapotrzebowania na sztuczne oświetlenie, ogrzewanie i klimatyzację.

Dzięki neutralnemu wyglądowi, jak najmniejszej refleksji i jednolitej barwie, szkło doskonale nadaje się do zastosowania w całoszklanych fasadach, gdzie bardzo istotna jest oszczędność energii i doskonała estetyka szkła.

Komfort w pomieszczeniach

Dzięki neutralnemu wyglądowi, a także doskonałej izolacyjności i niezwykle wydajnej kontroli przeciwsłonecznej przez cały rok, szkło COOL-LITE® XTREME 61/29 (II) kreuje jasną, przyjazną przestrzeń we wnętrzach.

Źródło i zdjęcie: Saint-Gobain Glass

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT