Poznaj nieograniczone możliwości szkła Saint-Gobain Glass

O szkle powiedziano już naprawdę wiele. Jest punktem odniesienia dla architektów, zdobi najbardziej prestiżowe inwestycje w Polsce i na świecie, a także zmienia spojrzenie użytkowników na komfort, funkcjonalność i design. Nasze przeszklenia bez wątpienia mają w sobie pierwiastek magiczny. A co istotne, udało nam się go sfilmować!

Seria filmów Saint-Gobain Glass o możliwościach szkła

Cykl inspirujących filmów Saint-Gobain Glass, poza odcinkiem zapowiadającym, został podzielony na cztery części. Każda poświęcona jest wyjątkowym rozwiązaniom z naszego portfolio - szkłu fasadowemu, do wnętrz, o zmiennej przezierności PRIVA-LITE oraz okiennemu. Filmowa seria została stworzona po to, by uzmysłowić widzom, że przeszklenia nie są jedynie jednym z wielu elementów architektonicznych, lecz szlachetnym materiałem w naszych rękach, z pomocą którego możemy wprowadzać do codzienności harmonię i poczucie bezpieczeństwa, redefiniować spojrzenie na komfort naturalnego światła oraz cieszyć się pięknem wnętrz i krajobrazami malującymi się po drugiej stronie szyby.

- Podstawowym celem naszego cyklu filmowego jest oryginalne przedstawienie wyjątkowości szkła, jego wyróżników i możliwości, jakie oferuje architektom oraz inwestorom. W każdym z odcinków koncentrujemy się na wybranym, istotnym dla nas aspekcie - harmonii, magii i pięknie szkła oraz esencji komfortu, który zapewnia użytkownikom - mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu Saint-Gobain Glass.

- Kierując się na co dzień ideą „Making the World a Better Home”, stanowiącą nadrzędny cel dla całej Grupy Saint-Gobain, troska o środowisko naturalne i podnoszenie jakości życia w zamkniętych przestrzeniach jest dla nas istotną misją. Mamy nadzieję, że nakręcony przez nas cykl filmowy zainspiruje naszych partnerów biznesowych, architektów oraz inwestorów do wspólnego budowania lepszej przyszłości dla obecnych i kolejnych pokoleń w świetle wysokiej jakości przeszkleń. Wszak topowy design, unikalne walory estetyczne i wartości proekologiczne mogą iść ze sobą w parze, czego dowodem są nasze produkty.

W filmach zaglądamy za kulisy produkcji poszczególnych rozwiązań szklanych, poznajemy ich cechy charakterystyczne i możliwości zastosowania, a każdy epizod składa się zachwycających kadrów przedstawiających wykorzystanie przeszkleń w praktyce i emocji jakie mogą wywoływać. Po fascynującym świecie szkła widzów oprowadza Patryk Szwichtenberg, aktor filmowy i teatralny, który zgodził się wziąć udział w naszym projekcie. Odcinki będą dostępne na kanale Saint-Gobain Glass na platformie YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią cyklu, a przede wszystkim - do jedynej w swoim rodzaju podróży do wyjątkowego uniwersum szkła!

Film: Saint-Gobain Glass

 

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT