Przyszłość architektury, czyli nowoczesne przeszklenia

Szkło w architekturze odgrywa bardzo istotną rolę. Stoi na straży nowoczesnego designu, dba o komfort użytkowników, a także jest materiałem proekologicznym, pozwalającym inwestorom troszczyć się o środowisko naturalne.

Przyszłość architektury, czyli nowoczesne przeszklenia

Stale rozwijane technologie produkcji przeszkleń pozwalają pójść o krok dalej i nadawać im dodatkowe funkcje. Doskonałym przykładem są szkła aktywne PRIVA-LITE® i EGLAS®, znajdujące się w portfolio Saint-Gobain Glassolutions. To właśnie im przyjrzał się projektant wnętrz oraz twórca internetowy Marek Suchocki, prowadzący kanał „Aranżacja Wnętrz” na YouTube.

Mówi się, że doświadczenie jest najlepszym nauczycielem, dlatego by móc kompleksowo i merytorycznie omówić specyfikę danego rozwiązania budowlanego, najlepiej zapoznać się z nim osobiście i zobaczyć je na własne oczy.

Właśnie z tego powodu ceniony youtuber, Marek Suchocki, pod koniec ubiegłego roku odwiedził zakład produkcyjny Glassolutions w Pruszkowie, aby sprawdzić funkcjonalności dwóch innowacyjnych przeszkleń – szkła o zmiennej przezierności PRIVA-LITE® oraz szkła grzewczego EGLAS®.

Marek Suchocki, Aranżacja Wnętrz.

- "Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszym zakładzie produkcyjnym pana Marka Suchockiego. Chcieliśmy bowiem skonfrontować jego doświadczenie i wiedzę na temat architektury wnętrz z oferowanymi przez nas produktami. Byliśmy również ciekawi jego opinii na temat inteligentnych przeszkleń, a także możliwości, jakie oferują one użytkownikom" - mówi Magda Lipińska, Marketing Manager Saint-Gobain Glass.

Jak zatem wykorzystać szkło o zmiennej przezierności? Co zyskamy, stawiając na szkło grzewcze? Czy arch. Marek Suchocki widzi przyszłość w przeszkleniach wpisujących się w konwencję inteligentnego domu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kanale „Aranżacja Wnętrz” na YouTube.

https://szklogrzewcze.pl

https://www.privalite.com

Marek Suchocki:

Architekt wnętrz z dwudziestoletnim doświadczeniem oraz redaktor portalu Aranżacja Wnętrz. Autor dziesiątek projektów metamorfoz przestrzeni zarówno domowych, jak i komercyjnych, a także prowadzący szkolenia i kursy branżowe.

Szerokiej publiczności znany dzięki rozwijanemu od 2019 roku kanałowi Aranżacja Wnętrz na YouTube, gdzie zgromadził 164 tys. subskrybentów, a jego materiały zostały obejrzane ponad 15,5 miliona razy.


źródło i zdjęcia: Saint-Gobain Glass Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT