Purmo ponownie Budowlaną Marką Roku

Nagroda Budowlanej Marki Roku stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku i odzwierciedla stopień zaufania, jakim cieszą się dane marki produktów wśród wykonawców. Marka Purmo nieprzerwanie od 2009 r. wskazywana jest jako najlepsza marka w kategorii grzejników. Wyróżnienie to odzwierciedla zaufanie wykonawców do najwyższej jakości produktów i serwisu marki Purmo.

Purmo ponownie Budowlaną Marką Roku

"Marka Purmo otrzymała statuetkę Budowlanej Marki Roku już po raz czwarty. Od 2009 r. jesteśmy nieprzerwanie doceniani przez wykonawców jako najlepsza marka w branży. Z satysfakcją przyjmujemy fakt, że potrafimy sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów i instalatorów. Nasza ciągła praca nad ulepszaniem obsługi klienta oraz poszerzaniem naszej oferty sprawia, że z wyprzedzeniem reagujemy na potrzeby rynku. Naszym celem jest też pełna komplementarność oferty - dostarczanie pełnych rozwiązań grzewczych, a nie pojedynczych produktów. Na początku tego roku koncern Rettig Heating zakupił niemiecką fabrykę rur Hewing, która od tej pory produkuje tylko i wyłącznie na potrzeby koncernu. Ta inwestycja pozwoliła na rozszerzenie oferty Purmo, która w tej chwili obejmuje wszystkie elementy związane z projektowaniem i montażem ogrzewania" - mówi Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Budowlanej Marki Roku 2012 odbyła się 31 maja 2012 r. w Pałacyku w Otrębusach.

Nagrody Budowlanej Marki Roku są przyznawane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie badań przeprowadzonych wśród losowo wybranych wykonawców z firm budowlano-remontowych z całej Polski. Fachowcy wybierają produkty o najwyższej jakości oraz najczęściej używane przez siebie marki. Nagroda stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku i odzwierciedla stopień zaufania, jakim cieszą się marki produktów budowlanych wśród wykonawców.

Badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym zostało przeprowadzone w pierwszym kwartale 2012 r. na próbie odrębnie dobranej dla każdej z 20 grup asortymentowych materiałów budowlanych. Łącznie próba badawcza Budowlanej Marki Roku 2012 wyniosła około 2000 firm wykonawczych. Respondenci wskazywali m.in.: marki budowlane najwyższej jakości, marki budowlane o najlepszej relacji cena do jakości oraz marki budowlane najchętniej wybierane. Kolejny rok z rzędu marka Purmo była wskazywana jako najwyżej ceniony produkt i nagrodzona 1. nagrodą w kategorii grzejników.

źródło i zdjęcia: Purmo

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Kea
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT