Nowe biuro handlowe Purmo w Warszawie

Początek roku przyniósł otwarcie nowego biura handlowego firmy Purmo w Warszawie. Mieszczą się w nim biura, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz ekspozycja wszystkich modeli grzejników Purmo oraz systemy ogrzewania podłogowego.

Nowe biuro handlowe Purmo w Warszawie

Biuro handlowe Purmo w Warszawie mieści się w nowoczesnym biurowcu KEN Center przy ulicy Ciszewskiego 15, którego lokalizacja blisko stacji metra i lotniska Chopina ułatwia dojazd klientom.

"Centrum logistyczne Rettig Heating w Rybniku przeszło kilka lat temu  gruntowną rozbudowę i obsługuje dystrybucję nie tylko na terenie całej Polski, ale także do wielu innych krajów Europy. W związku z tym mieliśmy możliwość likwidacji magazynu w Warszawie i przeniesienia biura handlowego do nowoczesnego biurowca. Taka organizacja zapewnia większy komfort i efektywność pracy oraz umożliwia jeszcze lepszą obsługę naszych Klientów" wyjaśnia dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Wojciech Makowski.

Miało właśnie miejsce oficjalne otwarcie nowego biura handlowego Purmo w Warszawie. Mieści się w nim ekspozycja każdego z oferowanych grzejników Purmo (m.in. Kos V czy kolumnowy Delta Bar). W wydarzeniu uczestniczyli Tomasz Tarabura - dyrektor marki Purmo  i Wojciech Makowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć wernisaż humorystycznych grafik z grzejnikami Purmo w roli głównej, przygotowanych specjalnie z okazji inauguracji biura. Po spotkaniu gospodarze zaprosili wszystkich zgromadzonych gości na spektakl w teatrze Komedia.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Rettig Heating.

źródło i zdjęcie: Purmo

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Kea
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT