SmartBox - Aplikacja Purmo na smartfony

Purmo udostępniło darmową aplikację na smartfony z systemami iOS lub Android. Purmo SmartBox to narzędzie, które pomaga wybrać odpowiedni grzejnik do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwy i szybki dostęp do broszur i instrukcji grzejników Purmo wraz z aktualnymi cennikami oraz dużej bazy inspirujących wizualizacji.

SmartBox - Aplikacja Purmo na smartfony

Aplikacja ułatwia także dobór odpowiedniej mocy i wielkości grzejnika do danego pomieszczenia. Dla instalatorów bardzo pomocna będzie też funkcja "Szukaj dystrybutora". Aplikacja Purmo SmartBox została stworzona w kilkunastu językach i jest dostępna w wielu krajach Europy.

Narzędzie Purmo SmartBox dostępne jest w polskiej wersji językowej, do bezpłatnego pobrania dla telefonów operujących w systemie iOS lub Android. Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca na smartfonie, a stanowi wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i osób, które samodzielnie poszukują najodpowiedniejszego grzejnika do swojego mieszkania.

Purmo SmartBox - Dane techniczne

Dzięki aplikacji Purmo SmartBox uzyskujemy szybki dostęp do broszur i instrukcji wszystkich typów grzejników marki Purmo, wliczając w to grzejniki elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe. Przydatny szczególnie dla profesjonalistów kalkulator pomaga błyskawicznie przeliczyć moce grzewcze w zależności od parametrów instalacji i dobrać odpowiednie wielkości oraz modele Purmo. Ciekawym rozwiązaniem jest udostępnienie szerokiej bazy zdjęć oraz wizualizacji pokazujących grzejniki Purmo w różnych wnętrzach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób, które mają przed sobą wybór odpowiedniego grzejnika o walorach dekoracyjnych.

Purmo SmartBox - Intuicyjny i funkcjonalny interfejs

Oszczędny i prosty w obsłudze interfejs aplikacji sprawia, że jest ona wygodna w użyciu. Narzędzie dzięki swoim różnorodnym funkcjom jest użyteczne zarówno dla profesjonalistów, jak i dla laików. Purmo SmartBox pomaga również w szybki i łatwy sposób znaleźć najbliższych dystrybutorów grzejników Purmo. Poza szczegółowym adresem i danymi dystrybutora w aplikacji wyświetlana jest także mapka dojazdu ułatwiająca znalezienie dogodnego punktu sprzedaży.

Aplikacja jest wygodnym rozwiązaniem dla fachowców, na co dzień zajmujących się instalowaniem urządzeń grzewczych, ale także dla osób prywatnych, które samodzielnie poszukują najodpowiedniejszych grzejników spełniających ustalone kryteria techniczne. Dzięki funkcjonalnemu kalkulatorowi każdy samodzielnie będzie mógł ustalić jakiej wielkości grzejnik będzie najodpowiedniejszy do danego pomieszczenia oraz jaki typ urządzenia - grzejnik płytowy, konwektorowy, czy dekoracyjny  -  będzie najlepszy. Bogata baza zdjęciowa umożliwia ocenę, jak grzejnik prezentuje się we wnętrzu. Aplikacja SmartBox to pierwsze tego typu udogodnienie dostępne na polskim rynku instalacyjnym i cieszymy się, że marka Purmo może w ten sposób jeszcze lepiej zadbać o swoich klientów. To jednocześnie wszechstronna aplikacja dla klientów indywidualnych oraz wydajne mobilne narzędzie pracy dla profesjonalistów, podkreśla Emilia Dudek, kierownik działu marketingu Rettig Heating, właściciela marki Purmo.

źródło i zdjęcie: Purmo

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Kea
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT