Tinos H - elegancki i łatwy w czyszczeniu grzejnik

Grzejnik Tinos H wyróżnia całkowicie gładki panel frontowy, który tworzy jeden element wraz ze zintegrowanymi osłonami bocznymi. Projektanci opracowali unikalną osłonę górną z zaokrąglonymi prostokątnymi otworami, której nie znajdziemy w innych modelach. Dzięki temu grzejnik wygląda elegancko i będzie doskonale pasował do wnętrz zaaranżowanych w sposób minimialistyczny.

Tinos H - elegancki i łatwy w czyszczeniu grzejnik

Najważniejsze cechy i parametry techniczne grzejnika Tinos H

Nowy grzejnik dekoracyjny Tinos H produkowany jest fabryce Purmo Group w Rybniku. Model ten dostępny jest w dwóch typach 21 i 22, w łącznie 48 rozmiarach. Wysokości grzejnika mieszczą się w zakresie od 300 do 900 mm, a długości od 615 do 1615 mm, dzięki czemu można dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza.

Tinos H jest wyposażony we wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2x1/2" IG), która jest standardowo montowana w prawej górnej części grzejnika. Na życzenie dostępna jest wersja, w której wkładka zaworowa umieszczona jest po lewej stronie urządzenia. Dostępny jest w standardowym kolorze białym RAL 9016, a na zamówienie także w wielu innych kolorach z palety RAL Purmo Group.

Grzejnik Tinos H w kolorze zielonym fot. Purmo Group Poland sp. z o.o.

Tinos H można łączyć z jego pionowym „odpowiednikiem”, grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia najwyższą elastyczność aranżacji wnętrz. Te smukłe i kompaktowe urządzenia doskonale wkomponowują się w każdy wystrój domu czy mieszkania.

Pomieszczenie wyposażone w grzejniki Tinos V oraz Tinos H fot. Purmo Group Poland sp. z o.o.

Do tego modelu rekomendujemy głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biała lub czarna.

Głowica termostatyczna Evosense fot. Purmo Group Poland sp. z o.o.

Elegancka i płaska konstrukcja grzejnika zapewnia również wygodne czyszczenie powierzchni grzejnika, a dzięki unikalnemu systemowi montażu osłony górnej, również bezproblemowe czyszczenie wewnętrznych elementów.

źródło i zdjęcia: Purmo Group Poland sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT