CLEVERFIT Radial PPSU LBP - wytrzymały system rurowy

System CLEVERFIT Radial PPSU LBP od marki Purmo cechuje duża odporność na naprężenia, wysoką temperaturę, ciśnienie oraz niekorzystne parametry fizyko-chemiczne wody. Zgodność z normą PN EN 21003 gwarantuje co najmniej 50 lat pracy w instalacji, zaś producent dodatkowo udziela 10-letniej gwarancji i ubezpieczenia do 1 000 000 € na kompletny system.

CLEVERFIT Radial PPSU LBP - wytrzymały system rurowy

Co wyróżnia system CLEVERFIT Radial PPSU LBP?

Produkt bazuje na technologii cechującej się absolutną neutralnością dla wody, co oznacza, że nie zmienia jej składu, smaku czy zapachu. Przydatność do stosowania w instalacjach wodnych potwierdzają znaczące certyfikaty, między innymi atest higieniczny PZH czy certyfikat DVGW.. Ponadto, pod warunkiem poprawnego zaprojektowania i wykonania, system Purmo zmniejszy stagnację wody w instalacji i dostarczy ją w pełni świeżą w każdym punkcie poboru w naszym domu.

Jednym z kluczowych elementów nowego systemu są rury PE-RT/AL/PE-RT oraz złączki PPSU LBP. To właśnie zastosowanie tych dwóch tworzyw (PE-RT i PPSU), wpływa tak korzystnie na neutralność instalacji w stosunku do transportowanej wody. Ponadto mocny korpus złączki z tworzywa PPSU (Polifenylosulfon) jest odporny na naprężenia, wysoką temperaturę i kontakt z wodą o właściwościach agresywnych i korozyjnych. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w domach wyposażonych we własne ujęcie wody z dodatkową stacją uzdatniania. Jest dedykowane również do instalacji w budynkach, które wykorzystują wodę deszczową do celów bytowych.

System CLEVERFIT Radial PPSU LBP fot. Purmo

Nowy system Purmo CLEVERFIT Radial PPSU LBP niesie ze sobą również wiele usprawnień technologicznych, takich jak kontrola wycieku (LBP) i dwa profile zaciskowe (Multi Tool). Funkcja LBP chroni wykonawcę przed kosztownymi konsekwencjami zalania budynku na skutek przecieku. Niezaprasowane połączenie sygnalizuje wyciek wody przy ciśnieniu próbnym powyżej 1 bar. Funkcja Multi Tool umożliwia wykonanie połączenia szczękami o profilu TH oraz U. Dzięki temu system jest bardziej wszechstronny i nie wymaga od wykonawcy wymiany narzędzi.

System CLEVERFIT Radial PPSU LBP fot. Purmo

źródło i zdjęcia: Purmo Group Poland

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT